Новинка 2017 року: ручний масажер SCOOP

Масажер ручний SCOOP від компанії Casada - це зручний масажер ергономічної форми, який оснащений 5-ма автоматичними програмами Vi-brationsprogrammen. Тепер в нашому магазині за найбільш вигідною ціною в Україні!

Масажер для голови Brainy

Масажер для голови Brainy - це унікальний капілярний масажер від компанії Casada, який дозволить вам позбавитися від мігрені, болю в м'язах, стресу і досягти повного розслаблення.

Як вибрати масажер для ніг?

Масажери для ніг - це: немає місця перевтомі, слабкості, болю і стресів, адже масаж дає, до того ж, ще й так багато позитивних емоцій. Купити масажер для ніг в нашому магазині - це так просто.

Масаж шиї, або Позбавлення від багатьох хвороб

Масаж для шиї відновлює гнучкість шийних хребців, прибирає запалення і набряклість, забезпечує краще кровопостачання судин головного мозку, звільняє від нападів болю. Ви отримуєте спокійний сон.

Ми переїхали в центр Одеси!

Друзі, з 1 березня наша філія з Троїцької переїжджає на Успенську 60 (навпроти готелю "Лондон"). Будемо раді бачити вас в нашому новому магазині - в центрі Одеси!

Масажні накидки

Як не нашкодити своєму здоров'ю, якщо доводиться проводити більшу частину свого часу за комп'ютером або довго перебувати в сидінні за кермом автомобіля? Вирішити таку проблему здатний допомогти такий сучасний масажер, як масажна накидка.

Ми переїхали - чекаємо вас в центрі Одеси!

Дорогі наші клієнти, одесити і гості міста, наше відділення з вул. Пушкінської 41 переїхало в центр міста - на вул. Успенська 60, це навпроти готелю "Лондон". У зв'язку з нашим переїздом: надаємо знижки при самовивозі купленого товару!

Масажне крісло до нового року! Відмінна ціна!

Масажне крісло CASADA HILTON 2 - - це унікальна пропозиція на масажному ринку Світу. А ми допоможемо вам втілити вашу мрію: в нашому магазині неймовірна передноворічна акція на цю модель крісла! Тільки ДО нового року - суперціна, встигніть до 31 грудня 2016 року!

Час подарунків офіційно відкрито!

У нашому магазині ви можете бачити товари, на які діє "Новорічна знижка". Але є ЧОТИРИ товару, на які варто звернути увагу. Купивши одне, ви маєте можливість отримати новорічну знижку і подарунок!

CASADA.ua на XV Міжнародній виставці InterCHARM 2016

Виставка «InterCHARM-Україна» відбулася в Києві 22-24 вересень 2016 року в Міжнародному виставковому центрі. Три дні були відведені красі і здоров'ю. Ради були з вами там зустрітися!

© «Casada»

X