269

10 вагомих причин, чому варто купить масажер для ніг

Масаж ніг - процедура, яка мало з чим може зрівнятися за своїм впливом на весь організм. Масаж ніг знімає втому - і не тільки ніг, але і розслабляє, приводячи в тонус, весь організм. Якісний масаж ніг, який ви можете здійснити самостійно у себе вдома або навіть в офісі, позбавить вас від судом і тяжкості в ногах, істотно поліпшить кровообіг, що перешкоджає появі набряків ніг і варикозних вузлів.

Масажер для ніг Reflexoped 2

Масажери для ніг, які ви можете купити в нашому магазині, - це сучасні технічні пристрої, які можуть виконувати вібромасаж, компресійний і роликовий масажі. Є масажери, які поєднують в собі ці види масажу. А деякі моделі оснащені підігрівом, що дозволяє набагато ефективніше розслабити ноги.

У догляді за ногами багато хто воліє масаж - відмінний засіб для розслаблення і оздоровлення, завдяки чому масажери для ніг користуються такою популярністю. А ще вони невеликі, доступні і дуже корисні.

Постійно спілкуючись зі своїми клієнтами, ми виділили

10 причин, чому рекомендується купити масажер для ніг.

1. Поліпшується циркуляція крові

Масаж ніг стимулює кровообіг, прискорює лімфоток і обмін речовин в тканинах. Це прекрасна профілактика варикозу і багатьох інших неприємних захворювань. Масаж ніг є найкращим засобом для профілактики застійних процесів в організмі.

Масажер для ніг CANOO V

2. Великий вибір масажних програм:

  • роликовий масаж,
  • точковий масаж,
  • повітряно-компресійний масаж,
  • вібромассаж,
  • інфрачервоний прогрів.

А також можливість регулювання швидкості масажних роликів і інтенсивності виконання процедури.

Масажер для ніг FootInn

3. Зникає запалення і набряклість

Масажер для ніг стане незамінним другом для того, хто страждає від набряклості ніг. Продуктивний масаж, розганяючи кров, прискорює обмін речовин. Результат помітний вже після першої процедури. Після масажу підвищується еластичність тканин, а завдяки прискореному кровообігу набряки зменшуються.

Масажер для ніг Infraped 2

 

4. Акупунктурний массаж

Акупунктурний масаж ніг виконується за допомогою роликового механізму. Легкі постукуючі руху стимулюють нервові закінчення, прекрасно розслаблюють і заряджають позитивною енергією. Точкова терапія - один з найдавніших способів оздоровлення та зняття моральної напруги.

Масажер для ніг MARUTAKA

5. Оздоровлюється весь організм

М'яке масажну дію на ноги і, особливо, п'яти - це неоціненна користь для всього організму. Вже після декількох регулярних процедур результат не змусить себе чекати.

6. Прогріває і дарує відчуття комфорту

Функція ІК прогріву зустрічається у багатьох массажерах. Ніжні і приємні хвилі тепла розтікаються від ніг по всьому тілу, знімають больові спазми і сприяють розслабленню м'язів.

Масажер для ніг Marutaka РЕСТАЙЛ (від Yamaguchi YUME)

7. Запобігає появі мозолів і натоптишів

Регулярний активний масаж ніг допомагає позбутися від огрубілих мозолів, а також запобігає їх подальше збільшення. Поєднуйте масаж з ваннами і пемзою, і ви досягнете результатів уже через пару тижнів.

8. Профілактика і корекція плоскостопості

Проблема плоскостопості часто супроводжується неприємними відчуттями в стопі. Так як навантаження в стопі розподілена неправильно, вона викликає болі, спазми, скутість м'язів. Масажер для ніг допомагає полегшити ці відчуття, а крім того, при регулярному використанні він покращує стан ваших стоп.

Масажер для ніг Reflexomed II (Marutaka upgrade 2018)

9. Незамінний для поціновувачів підборів

Якщо ви не можете обійтись біз підборів, подаруйте своїм ніжкам повноцінне розслаблення. Тільки уявіть, як приємно увечері зняти підбори і отримати дозу блаженства від масажу.

10. Заспокоює і знімає стрес

Стрес, втома і хвороби нерозривно пов'язані один з одним. Сильні хвилювання можуть спричинити за собою хвороби і навпаки. Тому дуже важливо влаштовувати вечори по догляду за собою - це допомагає налаштуватися на позитивний лад. Дбайливий масаж ніг після виснажливого дня - гарантія вашого рівноваги і спокою.

В нашому магазині - великий вибір масажного обладнання, і ви можете купити масажер для ніг за демократичною ціною.

До того ж, зверніть увагу на знижки та акційні ціни на деякі моделі.

Надавши своїм ногам релакс, ваші ноги будуть носити вас по цій планеті з великим задоволенням!