420

Акція 1+1: суперточний інфрачервоний термометр Firhealth

Друзі, хочемо розповісти вам про унікальну новинку нашого магазину - миттєвий двухрежимний цифровий інфрачервоний термометр Firhealth III-го покоління

Термометр Firhealth може бути використаний для вимірювання температури тіла (на лобі, в вусі), він підходить як для дорослих, так і для дітей (вимір у вусі з 3-х місяців). Вас також може зацікавити наша акція:

Цей простий і безпечний інфрачервоний термометр має високу точність вимірювання, має зручний корпус, просторий ЖК-монитор, великі кнопки управління, має стильний сучасним зовнішнім виглядом і, що важливо: характеризується миттєвим вимірюванням температури тіла дитини або дорослого.

Суперточний інфрачервоний термометр - абсолютно безпечний і гігієнічний! У порівнянні з ртутним термометром, відсутня небезпека розбитого градусника, проковтування ртуті або контакту з нею.

! Можливість вимірювати температуру дитини навіть тоді, коли вона спить.

! Попереджає про підвизення температури.

При нормальній температурі тіла термометр показує зелену підсвітку і один тривалий сигнал. Якщо вимірювана температура перевищує 37,5 ° C (або 99,5 ° F), термометр видає звукове попередження - часті короткі сигнали, а також протягом 3-х секунд - червоне підсвічування.

! Моментальна швидкість вимірювання температури з високою точністю.

Принцип роботи:

Інфрачервоний датчик збирає енергію інфрачервоного випромінювання, що виходить від джерела тепла (наприклад, від барабанної перетинки у вусі). Вбудована лінза фокусує зібрану енергію, яка потім перетворюється в показання температури за допомогою термобатарей і вимірювальних ланцюгів.

Як поміряти температуру лоба:

1. Не знімаючи кришку з інфрачервоного датчика, піднесіть термометр до центру лоба, трохи вище брів або тримайте в парі см від нього. Чим ближче, тим точніше результат.
2. Натисніть і відпустіть кнопку «Head». Результат відобразиться на екрані миттєво.

Як поміряти температуру у вусі:

1. Обережно зніміть кришку з інфрачервоного датчика.
2. Вставте зонд у вушний канал.
3. Натисніть і відпустіть кнопку «Ear». Температура відобразиться на екрані миттєво.

Увага:

  • Дітям до 1 року: відтягніть вухо назад.
  • Діти у віці від 1 року та дорослим: відтягніть вухо вверх і назад.

Рекомендації по використанню.

  • Можна використовувати з будь-якими віковими групами.
  • Застосовується для домашнього або клінічного використання. Професійні медичні експерти рекомендують цей градусник до використання в приватних клініках, лікарнях.
  • Перед використанням обов'язково ознайомтеся з інструкцією.

Купити в нашому магазині суперточний термометр Firhealth >>>
Взнайте більше про Акцію 1+1 у наших менеджерів.