128

AlphaSonic: неймовірний функціонал за супер вигідною ціною

Як стверджують аналітики, найбільш вигідні закупи відбуваються в зимовий період, коли сезон знижок і подарунків є в кожному пристойному магазині. І нам хочеться, щоб у вас цей рік став початком не тільки вигідних вкладень, і але часом турботи про своє здоров'я і своїх близьких. Якщо ви хотіли купити ідеальне масажне крісло, то сьогодні в нашому магазині ви можете придбати AlphaSonic Casada за супер вигідною ціною.

  

Масажне крісло AlphaSonic від компанії Casada спеціально розроблено для забезпечення повного розслаблення в домашніх умовах або будь-якому іншому місці. Перевагою є те, що ви самостійно, не виходячи з дому, будете мати можливість виконувати повноцінний масаж - від шиї до сідниць. До того ж, абсолютно будь-який користувач зможе налаштувати це крісло під свої індивідуальні параметри - зріст і вагу.

А високоякісний матеріал, з якого виконано це масажне крісло, стійкий до пошкоджень і прослужить вам досить довго.

Всього 21 хвилина - і ніякої втоми!

Функція Full Air - це компресійний масаж, що виконується одночасно 74 повітряними подушками, буде масажувати все тіло користувача.

Компресійний масаж покращує лімфоток, роботу серця, прискорює обмін речовин, користувач може повністю розслабитися, забувши про втому.

Одна з найбільш інтенсивних масажних функцій - функція Dual-Action - поєднує в собі комплексну дію 2-х різних технік - постукуючий і масаж, що розминає. За рахунок цього відмінно прогрівається спина і поперек, глибоко опрацьовуються м'язи спини, здійснюється профілактика радикуліту.

ВИДИ МАСАЖУ

Роликовий масаж є приємним чергування напруження і розслаблення м'язів. Масаж сприяє релаксації і заспокоєння, надає на організм лімфодренажной вплив, при цьому поліпшується обмін речовин, виводиться зайва рідина виводиться з організму і токсини.

Постукуючий масаж, під час якого масажні ролики виконують почергові короткі удари, наслідуючи подушечкам великого пальця, подібно рухам професійного масажиста.

Розминаючий массаж. Масажні ролики, подібно досвідченим рукам масажиста, ретельно розминають шкіру і м'язи, повторюючи руху великого і вказівного пальців рук. Вплив здійснюється на активні точки в області спини, які використовуються при акупунктурі.

 

Поплескуючий масаж. Рельєфні масажні ролики здійснюють легкі удари, схожі на удари долоні. Після поплескування тіло наповнюється енергією, залишається відчуття розслабленості. Такий вид масажу стимулює природні захисні сили організму.

Компресійний масаж. Повітряні подушки, по черзі надуваючись і збираючи, масажують тіло, при цьому стимулюються природні рефлекси м'язів. Такий вплив особливо приємно ногам - в області ступень і литок. В ручному масажі компресійного масажу немає!

Шиацу масаж, або натискання пальців, це вид терапії, який був винайдений в Японії. Техніка масажу полягає в легкому натисканні на строго певні активні точки. Масаж Шиацу підвищує захисні сили організму людини, за рахунок чого підвищується опірність захворюванням.

Dual-Action - це одна з найбільш інтенсивних функцій масажу! Dual-Action поєднує комплексний вплив двох різних технік: постукуючий і розминаючий види масажу. Dual-Action оцінять любителі сильного масажу

.

Ви можете спробувати це масажне крісло в дії, записавшись в нашому магазині на безкоштовний тест-драйв. Це приємний подарунок від нашої компанії.