343

Автомобільний масажер, або як запобігти професійні захворювання автомобілістів

Кожен професійний автомобіліст прекрасно знає про те, яким навантаженням піддається спина людини під час довгого сидіння за кермом. Звичайно, кілька рятують сучасні сидіння в автомобілі, але часто і вони не можуть запобігти масованих порушень кровообігу в спині. З часом це призводить до вельми неприємних наслідків, серед яких радикуліт - ще не найстрашніше і небезпечне автомобільне крісло

Як можна врятуватися від настільки небажаних наслідків? Все просто: масажер автомобільний у вигляді особливої ​​накидки на сидіння врятує вашу спину від перевантажень і зробить приємніше навіть тривалі, виснажливі поїздки. Автоматичний масажер може постійно розминати вашу спину, не дозволяючи утворюватися застійних явищ і не дозволяючи вашій спині оніміти. Крім користі для здоров'я, в кінцевому рахунку це може навіть врятувати життя автомобіліста, так як його увагу в цьому випадку зосереджується лише на дорозі, тоді як з супротивної болем у ниючий спині зробити це буває непросто.

Які ще переваги є в такого масажера? Почати з того, що він надзвичайно мобільний: майже невагому накидку можна всюди брати з собою, не боячись перевантажити свій багаж. Крім того, сучасні компактні масажери здатні виконувати не тільки один вид масажу. Як правило, вони запрограмовані відразу на кілька масажних програм, так що сидячи на сидінні власного автомобіля, відчувати себе ви будете не гірше, ніж якщо б зручно лежали в кабінеті масажиста.

І ще. Як уже згадувалося вище, масажери ці надзвичайно компактні і зручні. Їх легко можна використовувати не тільки в автомобілі, але і в домашніх умовах. Навіть саме довгий і нудне нараду стане куди легше перечекати, якщо накинути на спинку крісла це чудовий пристрій!