266

Бігова доріжка чи стадіон?

Перед покупкою бігової доріжки багатьох покупців турбують сумніви: що обрати для тренування - бігову доріжку чи стадіон? Чи буде користь від такого пристрою і як його зберігати?

Давайте почнемо з того, що для вибору потрібно спробувати і те, і інше. Стадіон, напевно, ви тестували. А бігову доріжку? Ви можете зайти в наш магазин, попередньо домовившись про тест-драйв - це цілком реально.

Бігова доріжка придумана не заради задоволення купівельних примх. Вправлятися на ній набагато ефективніше, і безпечніше.

А якщо вибрати бігову доріжку PowerWalker від Casada, то однозначно - вона ніяк не зрівняється зі стадіоном! Ця бігова доріжка готова до запуску відразу ж після покупки, вона не потребує особливої збірці. І якщо вам ліньки бігти в дощ на стадіон, то PowerWalker допоможе вам почати тренування: досить зробити лише м'який поштовх і насолодитися свіжим повітрям з вікна кімнати.

Важлива перевага цієї бігової доріжки - комп'ютерне начиння:

  • 12 програм занять. Досягайте своїх цілей, вибравши одну з програм, і досягайте бажаних результатів.
  • Підрахунок пульсу, регулювання швидкості і кута нахилу полотна через натискання кнопки.
  • Визначення пройденої відстані і зразкового рівня витрачених калорій.
  • Коригуючи навантаження, слідкуйте за своїми результатами, в такому випадку ви швидше досягнете потрібних вам результатів, а заодно підстрахуєте себе від переходу на небезпечно високий рівень частоти серцевих скорочень.

  

Завдяки інноваційній системі складання бігова доріжка PowerWalker може бути швидко і легко демонтована після завершення тренування без особливих зусиль.

 

І ще, уявіть: спеціально для вас створили спортивний ґаджет, завдяки якому можна бігати в сухому теплому приміщенні. Окрім комфорту, бігова доріжка здатна підлаштуватися абсолютно під будь-яку людину. Неважливо, чи хочете ви неспішно «гуляти» або виконати темпову роботу, цей тренажер - ваш ідеальний партнер.

Приємного придбання і корисних тренувань!