Бігова доріжка MAXBURN PROACTIVE

254


Артикул: CS1797

32 900 грн

Є в наявності

Кредит від 0,01%

Розстрочка online

Бігова доріжка MAXBURN® PROACTIVE - це чудовий домашній тренажер, за допомогою якого ви зможете легко підтримувати ідеальну спортивну форму, не витрачаючи часу на відвідування фітнес-центрів.

Бігова доріжка MAXBURN PROACTIVE має стильну сучасною конструкцію. Тонкий, легкий дизайн не схожий на ті, що ви коли-небудь бачили.

Бігове полотно має розміри, як у більшості професійних тренажерів, щоб кожна ваша тренування була максимально ефективною і комфортною.

Бігова доріжка має вдосконалений датчик, який контролює вашу швидкість під час тренування. На інтегрованому ЖК-екрані ви будете контролювати кількість кроків, свою швидкість, витрачені калорії і багато іншого.

За допомогою інфрачервоного пульта дистанційного керування ви зможете легко змінювати режими, програми, свої темп і швидкість.

З біговою доріжкою MAXBURN PROACTIVE ви отримаєте необхідне кардіо-тренування, не витрачаючи часу на відвідування тренажерного залу і використання громіздких і складних тренажерів.

Цей зручний інструмент для тренувань буде у вашому розпорядженні в будь-який час. До того ж, завдяки складаний конструкції, тренажер легко переміщувати і зберігати.

Тепер ви можете стати активним в своєму власному домі, як ніколи раніше!

Відгуки

14.08.2020

Re: Бігова доріжка MAXBURN PROACTIVE

Залишити відгук

Завантажте свій відгук з ФОТО товару, купленого у нас, і ми поповнимо баланс Вашого телефону на суму від 50 до 200 грн

Додати фото з товаром

  Додати відгук

  Ваше ім'я

  E-mail

  Ваш телефон


  Введіть той номер мобільного, який ми можемо поповнити після підтвердження Вашого відгуку з фото товару

  Введіть відгук*

  Оцініть товар

  Підписатися на YouTube канал

  Ми даємо Вам можливість протестувати наш товар

  БЕЗКОШТОВНО!

  Вас можуть також зацікавити: