Масажне крісло Bismarck 2

Масажне крісло Bismarck 2 279

ціну уточнюйте

Немає в наявності

Знято з виробництва

Артикул: CS464

Сделано Casada (Германия)

Масажне крісло Bismarck 2 - куточок комфорту і релаксу.

 • Пропонує унікальну масажну програму мультівибора UNIQ
 • Широкий вибір програм та їх комбінацій
 • Функція прогріву

Масажне крісло Bismarck 2 - новинка 2013 року. Крісло пропонує унікальну Масажну програму мульти-вибору UNIQ + Масаж куприка.

Сучасний елегантний дизайн крісла чудово буде дивития на фоні будь-якого інтер'єру.

З масажним кріслом Bismarck 2 Ви зможете розслабити м'язи хребта, завдяки роботі обертових роликів. А вібромасаж і функція прогрівання поліпшить циркуляцію крові. Автоматичні програми включають в себе комбінацію декількох видів масажу. Також передбачена можливість ручного керування програмами, якими Ви можете керувати за допомогою дистанційного керування.

Розглянемо докладніше, в чому унікальність масажної програми мультівибору UNIQ. При виборі даної програми, крісло приймає горизонтальне положення. Масажні ролики, вбудовані в спинку крісла переміщуються до зони сідниць, потім вони зосереджують свій вплив в області попереку і сідниць. Звертаємо Вашу увагу на те, що користувач може обрати автоматичний варіант, який включає комбінацію різних видів масажу: постукуючий, шведський, шиацу-точковий, розминаючий, роликовий, DUAL (постукуючий + розминаючий масаж).

Увага: режим UNIQ не передбачає можливість зміни кута нахилу масажного крісла.

Види масажу

DUAL-ACTION - новий вид масажу, призначений для любителів сильного масажної дії. Даний вид масажу поєднує в собі розминаючий і постукуючий масаж.

DUAL-ACTION забезпечує одночасне розслаблення і розтягнення всіх м'язів спини, він знімає напругу, посилює лімфо- і кровотік.

Шведський масаж - це поєднання постукуючого і поплескуючого масажів. Даний вид масажу призначений для впливу на суглоби, щоб відновити їх гнучкість і зняти набряки. Шведський масаж здійснює розтирання ущільнень, розтягує судинно-нервові пучки і м'язи. Масаж забезпечує повне розслаблення користувача, знімає м'язові спазми, напругу і втому, а також покращує рухливість суглобів, полегшує симптоми артриту, астми, знімає головний біль.

Роликовий масаж забезпечує зміну розслаблення і напруження м'язів. Відмінний засіб для заспокоєння і релаксації. Роликовий масаж покращує обмін речовин, змушує рухатися застояну лімфу, сприяє виведенню зайвої рідини, токсинів і шлаків з організму.

Шиацу - це легке натиснення пальців на певні активні точки. Даний вид масажу підсилює захисні сили організму, покращує роботу внутрішніх органів, знімає стрес, позбавляє від безсоння.

Поплескуючий масаж - це легке поплескування, які роблять рельєфні масажні ролики. Вони імітують удари долоні. Масаж покращує кровообіг у глибоких м'язах. При цьому відбувається зміцнення кісток і сухожиль, розвивається мускулатура, поліпшується рухливість суглобів, виводяться токсини.

Поколачуючий масаж - короткі почергові удари масажними роликами (імітують удари подушечками великого пальця). Надає рефлекторну дію на організм. Завдяки дії даного масажу можна поліпшити кровообіг в шкірному покриві, зняти м'язову напругу, посилити живлення глубоколежачих м'язів, поліпшити роботу внутрішніх органів.

Прогрів - тепловий вплив для посилення ефективності впливу. Допомагає розслабитися, покращує кровопостачання, нормалізує подачу кисню до клітин, виводить токсини.

ВІБРАЦІЙНИЙ МАСАЖ - забезпечують вбудовані вібромотор. Масаж покращує роботу залоз внутрішньої секреції, відновлює нервові волокна, звужує або розширює судини (залежно від режиму).

Компресійний масаж - масаж здійснюється за допомогою повітряних подушок, які надуваючись і здувши, масажують тіло. При цьому відбувається стимуляція природних рефлексів м'язів. Крісло має 2 подушки в області сідниць, 8 - в області литок ніг і 6 - в ступнях. Вони створюють тиск на нижню частину тіла і стимулюють кровообіг від ніг до серця, а також розігрівають м'язи. Масаж нормалізує роботу серця і судин, роботу системи кровообігу, знімає набряклість, дає відмінні результати при лікуванні артритів, позбавляє від безсоння, слабкості, целюліту і в'ялості шкіри.

Технічні дані

 • Автоматичні масажні програми: 3 (розслабляючий масаж, терапевтичний, компресійний в області литок, стоп, стегон)
 • Функції масажних програм: 5 (роликовий, роликовий + поплескуючий, розминаючий, постукуючий, постукуючий + розминаючий)
 • Вибромассаж: розміщений в сидінні і в області литок
 • Ролики в області спини: 4 шт.
 • Інтенсивність масажу має 3 рівні регулювання
 • Передбачено регулювання зон обертання роликів по ширині (3 режиму)
 • Функція прогріву
 • Таймер, ручне відключення через 30 хв. роботи, автоматичне відключення через 15 хв. роботи
 • Розмір в положенні сидячи: 153 х 80 х 116 см
 • Розмір в положенні лежачи: 182 х 80 х 69 см
 • Необхідну мінімальна відстань від стіни: 40 см
 • Кут нахилу спинки: 140 °
 • Кут нахилу підніжки: 90 °
 • Максимальна вага користувача: 120 кг
 • Вага становить: 79 кг
 • Основна напруга: 220 В
 • Частота: 50 Гц
 • Потужність: 185 Вт
Прогрів

Прогрів

Тепловий вплив для посилення ефективності впливу. Допомагає розслабитися, покращує кровопостачання, нормалізує подачу кисню до клітин, виводить токсини.
Розминаючий масаж

Розминаючий масаж

Одна з найпоширеніших технік масажу, при якій використовується застосування колоподібних рухів. Масаж покращує кровообіг, знімає біль і набряклість.
Шиацу

Шиацу

Це легке натискання пальцями на певні активні точки. Даний вид масажу підсилює захисні сили організму, покращує роботу внутрішніх органів, знімає стрес, позбавляє від безсоння
Роликовий масаж

Роликовий масаж

(в ручному масажі «перекочування») забезпечує зміну розслаблення і напруження м'язів. Відмінний засіб для заспокоєння і релаксації. Роликовий масаж покращує обмін речовин, змушує рухатися застояну лімфу, сприяє виведенню зайвої рідини, токсинів і шлаків з організму.
Вібраційний масаж

Вібраційний масаж

Масаж покращує роботу залоз внутрішньої секреції, відновлює нервові волокна, звужує або розширює судини (в залежності від режиму)
Постукуючий масаж

Постукуючий масаж

Короткі почергові удари масажними роликами (імітують удари подушечкою великого пальця). Справляє рефлекторну дію на організм. Поліпшує кровообіг в шкіряному покриві, зняти м'язову напругу, посилити живлення глибоколежачих м'язів, поліпшити роботу внутрішніх органів.
Компресійний масаж

Компресійний масаж

Масаж здійснюється за допомогою повітряних подушок, які надуваючись і здуваючись, масажують тіло. При цьому відбувається стимуляція природних рефлексів м'язів. Масаж нормалізує роботу системи кровообігу, знімає набряклість, дає відмінні результати при лікуванні артритів, позбавляє від безсоння, слабкості, целюліту і в'ялості шкіри
Шведський масаж

Шведський масаж

Поєднання постукуючого та поплескуючого масажів. Розтирання ущільнень, розтягує судинно-нервові пучки і м'язи. Забезпечує повне розслаблення користувача, знімає м'язові спазми, напругу і втому, покращує рухливість суглобів, полегшує симптоми артриту, астми, знімає головний біль.
Роликовий масаж ніг

Роликовий масаж ніг

Спеціальна роликова система проводить м'який масаж ніг, тим самим усуваючи напругу і тиск. Відбувається стимулювання м'язів, за рахунок чого усувається набряклість і больові відчуття.

Завантажте свій відгук з ФОТО товару, купленого у нас, і ми поповнимо баланс Вашого телефону на суму від 50 до 200 грн

Додати відгук


Введіть той номер мобільного, який ми можемо поповнити після підтвердження Вашого відгуку з фото товару
Натисніть сюди, щоб додати фото з товаром

  Лидия Иорданова 13.10.2015
  Покупка открыла для меня мир без боли в спине. Теперь после рабочего дня чувствую себя гораздо лучше.
  Николай Тарасов 13.10.2015
  Не жалеум о покупке этой модели. Каждый вечер по очереди массажируемся в кресле. Очень расслабляет и забываешь о всяких болях и нервах. Спасибо за возможность приобрести это кресло.
  Жанна 10.10.2015
  Наш выбор лег именно на эту модель и ни одного дня мы не пожалели о своей покупки. Мой муж просто в восторге и более не жалуется на боли в спине.
  Сергей Береза 09.10.2015
  Я как врач, советую кресло не только для массажа, но и для расслабления мышц, очень хорошо влияет на суставы, рекомендуется всем. У меня тоже стоит такое кресло и всем своим клиентам сделать такую покупку. Спасибо касаде, как по мне только в этой компании можно купить качество!
  Лена Таран 07.10.2015
  Это чудо спасло мою спину! Спасибо огромное работникам компании за то, что порекомендовали для моих проблем именно его. Я в восторге! Отличное качество и приятная цена.
  Анна 12.08.2015
  Долго с мужем выбирали кресло. Решили остановиться на модели Bismarck 2, так как в ней есть функция DUAL-ACTION - глубокая проработка мышц. Когда получили свое кресло убедились в том, что эта функция и вправду отлично прорабатывает мышцы. Очень рады покупке =)
  Недостатки: пока не обнаружили
  Достоинства: великолепный дизайн и хорошее качество обивки.

  Готівкою кур'єру: при отриманні посилки з рук нашого кур'єра. В такому випадку протестуйте товар, огляньте його цілісність і перевірте режими роботи. Кур'єр видасть Вам супутні документи: товарну накладну, гарантійний талон і касовий чек.

  За безготівковим розрахунком оплата проводитися банківським переказом. Також Ви можете скористатися будь-яким терміналом самообслуговування або on-line банкінгом.

  Оплата кредитною карткою можлива в нашому магазині, який знаходиться в м Київ по вулиці Г. Сталінграду 8, корпус 5 (біля ресторану "Жовте Море").

  Часткова передоплата або розстрочка: ми завжди йдемо назустріч своїм клієнтам і розглядаємо різні варіанти розрахунку. Ви отримаєте своє замовлення навіть в разі часткової передоплати або оформлення розстрочки (умови розстрочки доступні при виборі товарів на сайті)

  Відправляючи замовлення післяплатою, будьте готові оплатити додаткові послуги:

  • Страхування посилки (0,5% від вартості товару);
  • Комісія за переказ грошей;
  • Вартість самої доставки

  Придбати нашу продукцію Ви можете на нашому сайті, або ж у наших філіях у містах України.

  Контакти філій дивіться в рубриці Наші філії

  Транспортні компанії по території України: доставка згідно тарифів оператора.

  Забрати замовлення самостійно: можна у будь-якому із наших представництв (адреси філіалів та магазинів тут)

  Кур'єрська доставка*: при замовленні массажного обладнання на сумму від 500 грн. - доставка БЕЗКОШТОВНА!

  *
  В розділі Контакти  є список фірмових магазинів і міст,  де можлива кур'єрська доставка. 

  Покупка масажного обладнання - це краща інвестиція
  у Ваше здоров'я та здоров'я Вашої сім'ї!

  • німецька якість
  • сертифікований товар
  • гарантія 5 років

  Ми даємо Вам можливість протестувати наш товар

  БЕЗКОШТОВНО!

  © «Casada»

  X

  Користується попитом! Олег з Чернігова щойно придбав Масажне крісло AlphaSonic