Braintronics Рішення для зняття стресу і втоми

424


РІШЕННЯ №1 в Європі
позбутися стресу

і втоми
Емоційне вигоряння, депресія, стрес - це негативні стани, які можуть серйозно вплинути на наше життя.
Відео Braintronics
Поглянувши відео, ви дізнаєтеся, як Braintronics здатний допомогти позбутися від стресу і розумової напруги.
Нас зацікавило питання - як зняти втому з мозку.

Відповідь була знайдена в технології аудіостімуляціі бінауральними ритмами.

Як це працює і що це таке?

Бінауральні ритми - це дія роботи головного мозку, під час якого сприймаються звукові хвилі тієї частоти, яка насправді відсутня. Наприклад, в спеціальних навушниках Braintronics, в ліве вухо йде сигнал на частоті 114 Гц, а в праве - на 107 Гц. Людське вухо не відчуває різниці, мозок - сприймає звук і починає функціонувати саме на частоті різниці цих звукових хвиль, в даному випадку - 7 Гц.

Тобто за допомогою спеціальних мелодій можна перевести мозок, що знаходиться в стані збудження (Бета-хвилі), на частоту хвиль, які відповідають за повне розслаблення (Тета-хвилі).

АЛЬФА // Один з найвідоміших діапазонів - Альфа-хвилі. Вони виникають в процесі усвідомлення, а також в стані розслаблення. Альфа - в своєму роді проміжна фаза між сном і пробудженням з частотним діапазоном 7–14 Гц., коли ви розслаблені без сну і відчуваєте себе умиротвореним.
До того ж, підсвідомість досить вразлива до навчального матеріалу, тому стан Альфа - найкраще для інтенсивного навчання.
ТЕТА // В межах частотного діапазону 3-7 Гц ви більш розслаблені, ніж в стані Альфа-хвиль. Тета-хвилі виникають при медитації або під час легкої стадії сну. Всі вказівки в цей час поглинаються вашою підсвідомістю, тому не варто засипати перед телевізором: «охоронці» підсвідомості заснули також, і весь контент ТБ-програми, включаючи негативні повідомлення, прокладає собі дорогу в вашу підсвідомість.
БЕТА // Бета хвилі знаходяться в частотному діапазоні 14-30 Гц. Для цієї частоти характерний стан високої концентрації і розумової діяльності. Людина знаходиться в цьому стані більшу частину дня: зосереджується, не спить, думає і працює.
ДЕЛЬТА// З дельта-хвилями ми знаходимося в самому низькому частотному діапазоні 0,5-3 Гц. Це діапазон мозкових хвиль нашого несвідомого стану. І, в першу чергу, він проявляється в стадії глибокого сну, коли немає сновидінь. Дельта-хвилі характеризуються великим значенням для працездатності імунної системи, під час цієї фази розподіляються гормони росту - одним з найважливіших.
СИСТЕМА ГАРМОНІЇ ТІЛА І РОЗУМУ.
МАСАЖНЕ КРІСЛО + BRAINTRONICS
Бінауральні ритми + музика = звуки, які пробуджують мозкові хвилі.
Ці звуки, за рахунок стимуляції мозку через пробудження мозкових хвиль, здатні покращувати пам'ять і розумову концентрацію.
Неймовірний масаж
Масаж тіла, який враховує індивідуальні розміри людини, не тільки позбавить від почуття напруги, а й призначений для активації головного мозку.
Як це працює?

Аудіостімуляція мозкових хвиль від Braintronics, як правило, починається з Бета-хвиль, низьких частотних діапазонів. Система повільно, для м'якої синхронізації, направляє ваші мозкові хвилі до більш високих, а потім до Альфа-хвиль, більш низьких.

Для глибокого розслаблення і відновлення під час аудіостімуляціі застосовуються ТЕТА- і ДЕЛЬТА-хвилі.

Відгуки

13.08.2020

Re: Braintronics Рішення для зняття стресу і втоми

Залишити відгук

Завантажте свій відгук з ФОТО товару, купленого у нас, і ми поповнимо баланс Вашого телефону на суму від 50 до 200 грн

Додати фото з товаром

  Додати відгук

  Ваше ім'я

  E-mail

  Ваш телефон


  Введіть той номер мобільного, який ми можемо поповнити після підтвердження Вашого відгуку з фото товару

  Введіть відгук*

  Оцініть товар

  Підписатися на YouTube канал

  Відео

  Гарантія якості від нашої компанії

  Гарантія якості - це безкоштовна діагностика та гарантійний ремонт обладнання протягом 5 років з моменту покупки масажного крісла. Фабрики, які виконують ремонт електроніки і всіх механізмів крісел (ролики, двигуни, компресори), працюють відповідно до системи якості ISO 9001.

  На всі крісла наша компанія надає безкоштовну розширену гарантію. Для цього необхідно зареєструвати свою покупку на нашому сайті, вказавши серійний номер масажного крісла.

  Відео

  Ми даємо Вам можливість протестувати наш товар

  БЕЗКОШТОВНО!

  Вас можуть також зацікавити: