Casada Medical

44853

CASADA Medical – медичне обладнання за найкращими цінами

Компанія CASADA асоціюється у всіх з якісним масажним обладнанням. І це беззаперечний факт. Проте ми значно розширили межі можливостей нашого магазину і пропонуємо сучасне медичне обладнання не лише для приватного використання, а й для облаштування лікарень, медичних центрів, санаторіїв. У нас можна купити медичне обладнання для діагностики захворювань, реанімацій, операційних, кардіологій, гінекологій. Максимально продумане і зручне розміщення всіх товарних позицій в даному каталозі нашого інтернет-магазину дозволить вам легко знайти потрібний товар, а при потребі - ви завжди можете розраховувати на безкоштовну додаткову інформацію від наших професійних менеджерів.

Великий вибір сучасного медобладнання для діагностики, реабілітації, терапії, реанімації

Наша компанія користується на ринку продажів України репутацією відповідального та надійного партнера, тож пропонуємо керівникам медзакладів скористатися унікальною можливістю вигідно придбати у нас сучасне обладнання для здійснення ефективного лікування своїх пацієнтів.

Великий асортимент медичного обладнання надає можливість повністю укомплектувати свою установу всім необхідним для виконання точної діагностики, реабілітації, терапії, реанімації тощо. Ми допоможемо підібрати оптимальний варіант купівлі товару для застосування в приймальному покої, на стаціонарі, в клініці.

Головний критерій діяльності нашої компанії – уважне ставлення та професійне обслуговування клієнтів при бажанні зробити купівлю медичного обладнання, як оптом, так і в роздріб.

Обладнання для інтенсивної терапії та реанімації

Найбільш затребуваним устаткуванням в період значного навантаження на систему охорони здоров’я в період пандемії Covid-19 є наркозно-дихальні апарати, кисневі концентратори, ШВЛ пристрої, тест-системи на виявлення коронавірусної інфекції, захисні костюми та засоби індивідуального захисту. Всі вони виготовлені із застосуванням інноваційних технологій, що дає змогу досягти повної дихальної синхронізації та значно прискорити терміни відновлення.

Обладнання для кардіології

Обстеження та лікування хворих з проблемами з тиском, серцевою недостатністю, відновлення після інсультів та інфарктів буде проходити значно ефективніше. Ви маєте можливість придбати фетальні доплери, монітори пацієнта, пульсоксиметри, дефібрилятори та електрокардіографи, прилади для вакуумної терапії ран, відсмоктувачі хірургічні, портативні та стаціонарні УЗД апарати - медичне обладнання для проведення кардіологічної діагностики з максимальною точністю результатів.

Медичні меблі та функціональні ліжка

Великий вибір спеціалізованих ліжок для використання в стаціонарах, оглядових кабінетах, відділеннях фізіотерапії, пологових будинках:

  • ліжка лікарняні;
  • крісла гінекологічні та для пологів;
  • обладнання для новонароджених;
  • ноші медичні, каталки та кушетки;
  • моделі для людей з інвалідністю.

Виробниками гарантується легке налаштування кожної моделі перед початком експлуатації, надійність та безпека під час роботи.

Як купити медобладнання CASADA Medical?

Купити медичне обладнання за найкращою ціною в Україні ви можете просто зараз. Обирайте необхідний вам товар онлайн або ж зателефонуйте нам за вказаними телефонами, ми допоможемо вам обрати кращий товар із найкращих пропозицій. Вибір має бути правильним!