25

CASADA на 24 Міжнародній медичній виставці

«Охорона здоров'я-2015»

З 29 вересня по 1 жовтня 2015 року в Києві в Міжнародному виставковому центрі проходила 24-а Міжнародна медична виставка «Охорона здоров'я».

Це унікальний майданчик, де з усього світу зібралися понад 220 компаній, перші особи галузі охорони здоров'я України, лідери громадських організацій, авторитетні фахівці медицини, високі іноземні гості.

Основною темою заходу став інноваційний підхід в медицині. І наша компанія, беручи участь у цій Міжнародній виставці, продемонструвала її відвідувачам сучасне масажне обладнання, інноваційні діагностичні медичні вироби від провідних виробників.

Кращі зразки продукції торгової марки CASADA ми продемонстрували на 24 Міжнародній виставці «Охорона здоров'я-2015». Тут усі охочі змогли спробувати масажне обладнання Casada і переконатися в тому, що справжня німецька якість - це не міф, а реальність.

Основний асортимент товару, який представляла наша компанія - це масажні подушки Casada, ручні масажери, масажні накидки, масажери для ніг, масажні матраци та масажні крісла.

Фахівці Casada розробили якісну техніку на будь-який смак і гаманець - Економ, Преміум і Еліт категорії, причому кожен товар ефективний і універсальний.

При дбайливому використанні техніка Casada служить довго, а відсоток браку виробником зведений до мінімуму. Не може не радувати покупця і трьох-річний гарантійний термін, а масажери, що містять мінерал-нефрит, забезпечені 10-ти річним гарантійним обслуговуванням.

Думка відвідувачів виставки:

«Емоції - прекрасні: все одно, що професійний масажист промасажував»

"Мені сподобалося. Це відмінні відчуття! »

«Абсолютно дивно, коли можна ось так посидіти, відновити кровообіг, промять суглоби, розібратися з м'язами і зв'язками. Це абсолютно чудова річ! "

Продукцію Casada можна купити в салонах компанії по всій Україні, там же - перевірити на собі всі переваги цього масажного обладнання.