151

Виставка «InterCHARM-Україна» відбулася в Києві 22-24 вересень 2016 року в Міжнародному виставковому центрі на Лівобережній. Вона відома своєю багатою програмою професійних навчальних заходів, демонстраційних показів, конференцій і тематичних форумів. Три дні були відведені красі і здоров'ю.

«InterCHARM-Україна» є значущою і авторитетною подією української beauty-індустрії. І в цьому році на виставку приїхали 510 компаній з 15 країн світу, всі вони презентували свої товари і послуги найкращим чином.

Компанії-учасники виставки демонстрували своїм відвідувачам останні розробки добре відомих і абсолютно нових виробників і дистриб'юторів парфумерії та косметики, обладнання та інструментів для косметології, естетичної медицини, перукарської справи, візажу, масажу, а також технології для салонного бізнесу, інгредієнти і упаковку для косметичних продуктів .

Наша компанія завжди була в центрі уваги відвідувачів, так як, демонструючи ультрасучасне масажне обладнання, всі бажаючі могли протестувати їх дію на собі.

До уваги відвідувачів були представлені новинки компанії:

- унікальне масажне крісло ALPHASONIC, що не має аналогів в світі!

- віброплатформа PowerBoard - це своєрідний міні-спортзал, що надає максимум можливостей для проведення індивідуальних тренувань.

    

"Відчуття, що масаж по всьому тілу робили",

"Незвично, відчувається, що кожна частина тіла вібрує - є ефект",

         - ділилися своїми враженнями задоволені тест-драйвом наші відвідувачі.

 

Позитивні емоції - це те, що завжди було присутнє на наших презентаціях!

«InterCHARM-Україна» - це єдиний діловий Міжнародний майданчик, який повністю відображає стан ринку індустрії краси України та відповідає всім міжнародним стандартам сервісу.

Ради були з вами там зустрітися!