583

Для професійного масажиста - якісне обладнання

Кожен практикуючий професійний масажист знає, що ефективність і правильність виконання процедури багато в чому залежить від правильно підібраного масажного столу, від його якості. Навіть самому висококваліфікованому майстрові складно зробити масаж на все 100%, якщо у нього немає хорошого масажного обладнання.

Сьогодні на ринку масажних столів представлений настільки великий вибір, що навіть у професіоналів з багаторічним досвідом роботи виникає дилема, як вибрати масажний стіл. Купівля масажного столу - справа відповідальна, що вимагає підготовки. Майстру необхідно розуміти які бувають масажні столи, знати їх основні властивості і характеристики.

При виборі столу для масажу також необхідно визначитися, де він буде знаходитися. Якщо масажист планує працювати на виїзді, то не обійтися без пересувного масажного столу. Інакше - потрібно купувати стаціонарний стіл.

Крім того, що ціна на масажні столи різна у різних виробників, столи для масажних процедур також відрізняються своїми габаритами, якістю, матеріалом і іншими властивостями.

Масажний стіл повинен бути зручним для масажиста і комфортним для клієнта. Необхідно враховувати і зростання майстра, і параметри клієнтів. Беручи до уваги, що різні люди можуть мати різну комплектацію свого тіла, оптимальний варіант ширини масажних столів становить від 70 до 76 сантиметрів.

Як вибрати стіл для масажу - вирішувати лише вам. Потрібно враховувати всі характеристики, описані вище і при цьому співвідносячи їх вартість і якість, адже величезна частка, що впливає на якість і ефективність масажних процедур, залежить не тільки від самого масажиста, але і від якості масажного столу.

Складні масажні столи є зручними масажистам і косметологим, котрі працюють з виїздом до клиєнта. Як правило, такі столи мають невелику вагу і легко складаються в компактну сумку-чемодан, без проблем поміщаються в багажнику автомобіля.

Стаціонарні масажні столи - стійкі моделі, вони здатні витримати досить великі навантаження. Такі моделі столів можуть складатися з декількох регульованих секцій, мати рухливий підголівник, що дозволяє опрацьовувати певні м'язи набагато ефективніше. Стационарні масажні столи використовуються в косметологічних і медичних центрах, SPA-салонах, лазнях, саунах, санаторіях, пансіонатах інше.

В нашому магазині - великий вибір масажних столів кращих світових виробників за найдоступнішою ціною в Україні.

Потурбуйтесь про комфорт своїх клієнтів, купуйте якісні масажні столи.