3364

Сайт casada.ua - офіційний інтернет-магазин і вітрина магазину Casada в Києві, Львові, Одесі, Харкові. Будь-який товар, представлений на нашому сайті, Ви можете спробувати в дії в наших магазинах. Ми завжди раді бачити Вас.

Ви можете оформити Вашу покупку через корзину інтернет-магазину 24/7. Після оформлення замовлення з Вами зв'яжеться наш менеджер (щодня з 9-00 до 20-00) для підтвердження наявність товару, уточнити зручний Вам час доставки і зручну Вам форму оплати.

В Україні працює свій склад. Вся продукція постійно є в наявності. На товар, куплений як через інтернет-магазин, так і в нашому магазині поширюються гарантійні зобов'язання.

Доставка по Україні:

Умови доставки товару:

Доставка товару здійснюється за допомогою транспортної компанія НОВА ПОШТА.

Доставка згідно актуального графіку роботи НП у регіонах України.
Самовивіз наразі не працює!

Способи оплати:

Оплата готівкою
Замовлення можна оплатити готівкою кур'єру при отриманні товару. При цьому ви обов'язково отримаєте гарантійний талон, товарну накладну і касовий чек.

Безготівковій розрахунок
Якщо ви хочете оплатити товар банківським переказом, зробіть замовлення на сайті і залиште свою адресу електронної пошти. На цю адресу ми надішлемо рахунок, який можна оплатити в будь-якому банку протягом трьох днів (на цей час товар резервується). Разом з товаром Ви отримуєте оригінали документів (рахунок-фактура, видаткова накладна, податкова накладна). 

Якщо у Вас виникли питання по оплаті і доставці, телефонуйте за телефонами:

+38 (067) 009-83-83

+38 (050) 183-83-83