Еспандер PowerBand

Еспандер PowerBand 291

608 грн (19 EUR)

Є в наявності

Артикул: CS508

Сделано Casada (Германия)

Модель PowerBand – це недорогий компактний масажер для різнопланових тренувань

 • Інноваційний підхід
 • Якісні матеріали
 • Підвищена ефективність спортивних процедур

Навіщо користуватися сучасним еспандером?

Виступаючи в ролі гумового амортизатора, PowerBand здатний зміцнити м'язи рук, ніг і всього тулуба. При цьому обсяг м'язової маси залишається колишньому, а відповідно відбувається корекція постави та підвищення витонченості фігури.

Стрічка-еспандер, еластичної структури, просто підкуповує своїми широкими можливостями. Розвивається гнучкість, сила, рухливість і правильна координація.

Опис

Модель представлена ​​широким гумовим джгутом, довжину якого ви регулюєте самостійно. Змінюючи хват, Ви коригуєте ступінь навантаження. А от для того щоб збільшити силу опору, джгут необхідно скласти в кілька разів (залежно від особистих відчуттів).

У якості ідеальної комбінації, поєднуйте тренування із застосуванням масажної платформи Power Board - Ви отримаєте ефективний фітнес-тандем. А переваги будуть такими:

 • Збільшення швидкості бічних рухів
 • Поліпшення рухливості
 • Швидкий процес реабілітації
 • Ефективність спортивного навантаження

Додаткова перевага PowerBand

Використовуючи класичний пружинний еспандер, під час тренування може відбутися неприємне защемлення шкірного покриву. Такі ситуації виникають при тісній взаємодії спортивного снаряду з тілом. У разі даної моделі, подібна подія просто неможлива - конструкція моделі цього не допустить. А відповідно не з'являться синці або гематоми.

Технічні характеристики

 • Тип застосування - універсальний
 • Конструкція - стрічкова
 • довжина регулюється
 • Колір - червоний

Добавить комментарий

Заголовок (необязательно)

Про компанію

Німецька компанія CASADA є одним з найбільш упізнаваних брендів на масажному ринку Європи. Компанія працює 15 років і має представництво в більш ніж 55 країнах світу, серед яких країни Європи, Азії, Америки.

Продукція, що представляє CASADA, займає лідируючі позиції на світовому ринку. Практично по кожній лінійці товарів є як бюджетні моделі, так і моделі преміум класу і елітного рівня. Це продукція, яку може дозволити собі будь-який бажаючий.

Торгова марка CASADA була заснована в Німеччині в 2000 році, а вже сьогодні - це лідер у виробництві масажерів. Масажне обладнання компанії впізнається по всьому світу, так як CASADA виробляє свій товар за найвищими європейськими стандартами якості з екологічно чистих матеріалів.

Будучи лідером на ринку масажного обладнання вже багато років, компанія CASADA цінує свій авторитет і репутацію. Секрет популярності даної продукції полягає в ряді факторів, що додають авторитет компанії в очах споживачів.

Якщо Ви зацікавлені у співпраці з нашою компанією, ми завжди готові надати Вам всю необхідну і вичерпну інформацію про функції та асортименті масажного обладнання CASADA.

Casada - це професійна команда, що надає високоякісне масажне обладнання.

Придбати нашу продукцію Ви можете на нашому сайті, або ж у наших філіях у містах України.

Контакти філій дивіться в рубриці Наші філії

Доставка

Бажаєте безкоштовну доставку?

Замовляйте наше масажне обладнання на суму від 500 грн. і ми доставимо вам посилку АБСОЛЮТНО БЕЗКОШТОВНО!

Бажаєте забрати покупку самостійно?

Для цього ознайомитеся з переліком наших представництв в Україні і заберіть свій довгоочікуваний масажер в найближчому магазині. Їх адреси подивіться тут.

Краще я запрошу кур'єра!

Кур'єрська доставка прямо з фірмових магазинів Casada. У розділі Контакти є список таких місць з адресами.

*Приємний бонус! Тепер оплату за своє замовлення Ви можете передати готівкою через нашого кур'єра.А як же інші міста і села України?

Якщо в списку специалізірованих магазинів і представництв Ви не знайшли свій населений пункт, то на виручку завжди прийдуть кур'єрські служби. Варіантами оплати замовлення будуть як безготівковий розрахунок, так і оплата на місці при отриманні.

Інші кур'єрські служби, готові привезти Вашу посилку!

Нова Пошта – допоможе у випадку менш габаритних масажерів.

САТдоставить Ваше масажне крісло в цілості й схоронності.

 

На всі інші питання відповімо по телефону +3 80 (044) 536 55 85

Ми даємо Вам можливість протестувати наш товар

БЕЗКОШТОВНО!

© «Casada»

X