620

EVolution 3E - апарат штучної вентиляції легень для дітей і дорослих

У відділеннях інтенсивної терапії і в післяопераційних палатах затребувані апарати ШВЛ, які не просто мають неперевершеними технічними характеристиками. Вони повинні забезпечувати надійний моніторинг стану пацієнта, сприяти прийняттю обґрунтованих клінічних рішень і покращувати результати терапії при мінімальних експлуатаційних витратах протягом усього терміну служби.

Апарат штучної вентиляції легень eVolution 3e (США) призначений для виконання тривалої і короткої респіраторної підтримки дорослих і дітей (від 10 кг) у відділення реанімації, блоках інтенсивної терапії і післяопераційних палатах.

Завдяки продуманому дизайну і широкому функціоналу, цей апарат ШВЛ дозволить підвищити ефективність проведення ШВЛ при наданні допомоги пацієнтам в стаціонарі.

Ще більше уваги пацієнту

Апарат ШВЛ eVolution 3e відрізняється простотою управління і швидким налаштуванням, він ідеально підходить для використання у відділеннях інтенсивної терапії, післяопераційних палатах в кардіохірургії, і палатах для пацієнтів в підгострому стані або потребують довгострокової медичної допомоги.

Максимально можливий набір режимів дозволяє лікарю вибрати той режим, який краще підходить потребам пацієнта. Апарат ШВЛ eVolution 3e виконує 3 режими вентиляції:

● Спонтанна вентиляція (CPAP + PS, CPAP + VS, SPAP)
● Примусово-допоміжна вентиляція (CMV)
● Синхронізована переміжна примусова (SIMV)

Надійність і зручність експлуатації

Наявність акумулятора, що перезаряджається забезпечує автономність роботи при відсутності зовнішнього електро-і пневможивлення і дозволяє використовувати пристрій для транспортування пацієнта.

Апарат ШВЛ володіє масою актуальних переваг:

● Можливість вибору категорії пацієнта (всі вікові категорії пацієнтів);
● Можливість вибору концентрації кисню
● Наявність режимів респіраторної підтримки з контролем обсягу, з контролем тиску або подвійним контролем при допоміжної і спонтанної вентиляції
● Інспіраторний тригер по потоку і по тиску
● Моніторинг апное і системи апнойной вентиляції
● Цифровий дисплей
● Можливість моніторингу респіраторної механіки
● Режим "Глибокий вдих" з управлінням частоти і амплітуди
● Небулайзер
● Система тривоги
● Можливість проведення неінвазивної вентиляція при всіх режимах
● Наявність режимів спонтанної вентиляції з 2-х фазним позитивним тиском

Якщо вам потрібен апарат ШВЛ, який зручний в експлуатації, покращує результати терапії, надійний і ефективний в зв'язку із використанням передових технологій, - вам необхідно купити апарат ШВЛ eVolution 3e.