163

Eyeloop - ідеальний масажер для очей

Людські очі є одним з найважливіших органів почуттів і дуже надійним індикатором нашого загального фізичного стану. Ми сьогодні часто стурбовані напруженою роботою на комп'ютері, нас турбує професійний стрес, поганий сон або нестача поживних речовин. 

Якщо ви часто страждаєте від захворювань, які проявляються у вигляді червоних очей, набряк повік, або головні болі, тоді вам варто було б познайомитися з масажером для очей EyeLoop.

EYELOOP - це відмінний помічник для того, хто працює за комп'ютером або має іншу професію, пов'язану з напругою очей. На основі древнього мистецтва зцілення точковий масаж, він м'яко видаляє всі болі, стрес або напруга.

Ергономічний дизайн пристрою враховує особливості будови голови, що дає можливість користуватися масажером будь-якій дорослій людині.

Масажер для очей Eyeloop — ексклюзивна розробка від німецьких виробників компанії Casada. Ніжна вібрація цього масажера стимулює циркуляцію крові, рефлексогеннние точки на обличчі. Такий масаж обличчя і очей допомагає полегшити головний біль і поліпшити сон.

Масаж відбувається за рахунок нагнітання повітря в повітряні камери, надалі відбувається імульсірующіе тиск на зони навколо очей. У массажере НЕ присутні ролики, інфрачервоні випромінювання, магнітні поля та інше - лише масаж за допомогою повітряного натискання.

Ніжна вібрація покращує кровообіг, полегшення стресу і почуття тиску в очах, зменшує головний біль і забезпечує спокійний сон. Залежно від інтенсивності, цей вид масажу глибоких тканин, підсилює еластичність шкіри і зменшує глибину зморшок.

Купити масажер для очей Eyeloop по СУПЕР знижці можна вже сьогодні в нашому магазині >>>

Якщо ви часто страждаєте від захворювань, які проявляються у вигляді червоних очей, набряк повік, або головні болі, тоді вам варто було б познайомитися з масажером для очей EYELOOP. Це відмінний помічник для того, хто працює за комп'ютером або має іншу професію, пов'язану з напругою очей.