152

Eyeloop - ідеальний масажер для очей

У XXI столітті переважна кількість людей зіткнулися з проблемою втоми очей. Цьому сприяють різні чинники такі як: довгий час перебування за комп'ютером, поїздки за кермом автомобіля, яскраве світло мегаполісу. І це далеко не весь список причин, за якими ближче до вечора у людини пропадає різкість в очах, і з'являються головні болі.

У нашому інтернет магазині ви можете купити ідеальний масажер для очей, що позбавить вас від цих проблем. Цей пристрій допоможе позбутися втоми, зняти напругу. При регулярному їх застосуванні поліпшується кровообіг, і нормалізується сон. Офтальмологи всього світу радять застосовувати апарат по 7-14 хвилин щодня. Перед сном рекомендується його використовувати по 7-15 хвилин з метою заспокоєння нервової системи.

Якщо ви часто страждаєте від захворювань, які проявляються у вигляді червоних очей, набряк повік, або головні болі, тоді вам варто було б купити масажер для очей EyeLoop.

EYELOOP - це чудовий помічник для того, хто працює за комп'ютером або має іншу професію, пов'язану з напругою очей. Масажер м'яко видаляє втому, головний біль, стрес і напруження. Ергономічний дизайн масажера враховує особливості будови голови, що дає можливість користуватися масажером будь-якій дорослій людині.

Масажер для очей Eyeloop — ексклюзивна розробка від німецьких виробників компанії Casada. Ніжна вібрація цього масажера стимулює циркуляцію крові, рефлексогенні точки на обличчі. Такий масаж обличчя і очей допомагає полегшити головний біль і поліпшити сон. Масаж відбувається за рахунок нагнітання повітря в повітряні камери, надалі відбувається пульсуюче тиск на зони навколо очей. У массажере НЕ присутні ролики, інфрачервоні випромінювання, магнітні поля та інше - лише масаж за допомогою повітряного натискання.

Ніжна вібрація покращує кровообіг, полегшення стресу і почуття тиску в очах, зменшує головний біль і забезпечує спокійний сон. Залежно від інтенсивності, цей вид масажу глибоких тканин, підсилює еластичність шкіри і зменшує глибину зморшок.

Купити масажер для очей Eyeloop можна вже сьогодні в нашому магазині >>>