192

Фетальний доплер: дитина здорова - мама спокійна

У період очікування майбутнього малюка жінці слід берегти себе від зайвих переживань і можливих стресів. У такій ситуації дуже актуальним стане фетальний доплер, за допомогою якого майбутня мама зможе контролювати серцебиття плодe між походами до лікаря..

Портативний фетальний доплер - це невеличкий пристрій, який відтворює звуки серцебиття плоду. Вони, безумовно, бувають різними, і в нашому магазині ви можете вибрати той, який підходить вам більше всього за своїми параметрами і ціною.

Нестерпна потреба знати, що з твоїм майбутнім дитиною все в порядку відвідує кожну маму до тих пір, поки малюк не починає ворушитися. Однак і потім все тривожно. Якраз для таких ситуацій і потрібен цей домашній допплер.

Робота допплеру заснована на коливанні ультразвукових хвиль, відбитих від внутрішніх органів матері і плоду. Повернений сигнал розшифровується і виводиться через динамік (або навушники). Крім звуків серцевого ритму дитини, починаючи з 12 тижня, можна почути навіть його гикавку, що є показником того, що малюк починає тренувати свою легеневу систему для першого вдиху.

                                   Фетальний доплер III-го покоління

Фетальний доплер IV-го поколеіння

                                                                                Фетальний доплер V-го покоління

   

Допплер, які ви можете купити в нашому магазині має низку переваг:

  • Простота у використанні. Трохи потренувавшись, ви зможете самостійно знаходити серцебиття малюка.
  • Абсолютна безпека - якість приладу підтверджено сертифікатами.
  • Чіткий звук, очищений від перешкод.
  • Портативність. Допплер легко поміщається в дорожню сумку.
  • Так як більшість моделей працює від батарейок, то застосовувати їх можна в будь-який зручний для вас час, коли завгодно і де завгодно.

Зателефонуйте нам, якщо бажаєте купити фетальний доплер, ми також надамо вам безкоштовну консультацію професійного фахівця, щоб ви могли визначитися в своєму виборі і зробити правильну покупку.