309

Forbes рекомендує Pure Air SOLO

Після не надто активного літа, яке зробило всіх нас через пандемію Covid-19 трохи "повільними", можна відзначити, що осінні подорожі стали більш активними. Вже наприкінці літа локальні поїздки стали популярними, і, хоча повільно, але авіаперельоти починають набирати обертів.

Безумовно, подумати є про що. Кожен з нас, повертаючись в офіси, вокзали, магазини, ресторани та інші громадські місця, прагне відчувати себе спокійно і впевнено. Окрім очевидних речей, необхідних при подорожі під час Covid-19, таких як засоби індивідуального захисту (маски, рукавички, лицьові щитки, дезінфекція), є й такі предмети, котрі допоможуть зберегти своє здоров'я під час майбутніх осінніх подорожей.

Персональний очищувач повітря Pure Air Solo

На щастя, в боротьбі з різними вірусами, інфекціями та іншими забруднювачами повітря з'явився новий захист - Pure Air Solo. Це зручний при носінні персональний очищувач повітря, що забезпечує безпечне дихання, оскільки створює зону чистого повітря на півтораметровій відстані.

Просто надіньте прилад на шию - і він, активно відштовхуючи частки з вашого дихального простору, зменшить контакт з патогенами, створить безпечну зону вашого особистого дихання. Носіть pureAir SOLO, як в приміщенні, так і на вулиці, скрізь, де є вплив будь-якого виду забруднення повітря.

Pure Air SOLO ідеально подходить для професій, котрі потребують спілкування з людьми, наприклад: вихователі, вчителі, продавці, медичні працівники. Прилад підходить для повсякденного застосування, наприклад, при виконанні справ, які вимагають більш тісного спілкування з людьми (відвідування салону краси чи продуктового магазину).

Pure Air SOLO настільки тихий і легкий, що ви, скоріш за все, забудете, що носите його. Однак будьте певні: цей невеликий очищувач повітря забезпечить захист протягом всього дня, а все завдяки батареї, що перезаряджається, термін служби якої - понад 24 години.

Forbes рекомендує Pure Air SOLO

З цим приладом ви суттєво зможете зменшити ризик зараження різними вірусними інфекціями під час подорожей або при вимушеному перебуванні у великій кількості людей.

 

Використовуючи під час своїх подорожей персональний очищувач повітря pureAir SOLO та інші продукти з розділу STOP коронавірус, які представлені в нашому магазині, ви можете з упевненістю жити своїм життям і бути здоровими.

Джерело: Forbes