245

Ґаджети, що цікаві і дітям, і дорослим

У кожного з нас є свої улюблені ґаджети, до яких ми звикли, які стали невід'ємною частиною нашого життя. Це смартфон, планшет, комп'ютер. Вони замінюють нам блокноти, роблять нагадування, стежать за пройденими кроками, замінюють важкі книги інше.

Однозначно, вони неймовірно цікаві та дуже корисні однаково - як дорослим, так і дітям.

Користуючись такими ґаджетами більшу частину свого часу, багато хто відзначає, що помітно втомлюються очі, виникає втома і головні болі.

Як знайти золоту середину в світі сучасних технологій?

Як знайти нові і нестандартні способи, що дозволяють запобігти цим негативні наслідки і поліпшити своє здоров'я?

Розумна маска для очей OPTIC MASSAGER - стане чудовим рішенням!

Масажер MagicTouch Optic - одна з останніх британських новинок, котра просто підірвала світовий ринок, а тепер ми представляємо її в Україні в нашому магазині.

Чому ця маска - "розумна"? Як вона може допомогти дитині?

Головна її особливість в тому, що маска виконує масаж обертаються магнітами, прессурний масаж і масаж глибоких тканин. Якось звучить, може, і лякає, наше тіло але насправді складається з електромагнітних частот, тому такий масаж допомагає клітинам відновлювати їх природне поле, виробляючи негативно заряджені іони.

Під час масажу маска виконує м'які натискання на область навколо очей, що насичує організм негативно зарядженими іонами. Після цього відчувається розслабленість, дитина відчуває себе повним сил і енергії. Можна було б відпочити і на пляжі біля водоспаду, бажано півдня. Але ми ж сучасні люди, ми бережемо свій час і час дитини.

Тому маска MAGICTOUCH OPTIC стане швидкою і ефективною альтернативою такому відпочинку. Знадобиться всього 10 хвилин - і дитина забуде, що таке втома, головний біль, сухість в очах, почервоніння і напругу. А яка ж вона стильна!

Ще хочеться розповісти вам про ці окуляри-масажери :)

Наприклад, якщо складно дитини змусити посидіти 10 хвилин в масці - включайте мультфільм або музичний кліп (в залежності від уподобань). Вона абсолютно прозора, тому під час дії масажу знижується тиск на очі. Можна і включити релаксуючу музику, яка написана ексклюзивно для MAGICTOUCH OPTIC MASSAGER ™ відомим англійським композитором - Chris Schlechte-Bond.

Окрім прессурного (компресійного) масажу і масажу обертовими магнітами, маска огортає голову приємним теплом. Все сприяє активізації кровообігу, розслаблення очних м'язів і скронь.

У будь-якому випадку, цю маску люблять і діти, і дорослі.

Багато хто відзначає, що швидше зникає втома, зникає головний біль, вранці стає набагато легше вставати і йти на роботу, а ввечері ще так багато енергії!

То ж, кому просто необідна ця маска?

Будь-кому, хто надто багато часу витрачає на работу з ноутбуком чи смартфоном. А якщо ви роздумуєте про подарунок: який ґаджет вибрати? Подаруйте маску, не прогадаєте!

    

Купити Масажер Optic MASSAGER в нашому магазині >>>