82

Гольф-клуб і CASADA: TTN Golf Challenge 2018

Вийти за рамки звичайної презентації масажного обладнання і показати прогресивні та нові можливості для самосовдосконалення - таку можливість надав нам гольф-клуб, де ми чудово провели час разом із вами.

Ділимось позитивом, котрий був присутнім на «TTN Golf Challenge 2018»:

«TTN Golf Challenge 2018» надала нам можливість представити всім відвідувачам гольф-клубу на нашу виставці максимальну інформацію про унікальне масажне обладнання Casada.

Наші менеджери не тільки демонстрували це сучасне обладнання, а й розповідали про нові методики тренувань, оптимальні шляхи підготовки до змагань, підборі спортивного оснащення, користь активного і навіть "пасивного" відпочинку в масажному кріслі і багато іншого. Масажери від CASADA дивним чином поєднуєть в собі політику мінімальної ціни і високої якості, що робить її власників здоровими та енергійними.

Будь-який спортсмен знає, що масаж - це найшвидший і найкращий спосіб розслабити своє тіло і привести в норму нервову систему після тренування або виступу. З його допомогою можна підтримувати в хорошій формі своє здоров'я і навіть лікувати деякий захворювання, так як масажери для тіла призначені для самих різних ділянок.

  

Ми також запрошуємо вас відвідати наш повноцінний виставковий зал сучасного масажного обладнання CASADA, де наші професійні менеджери із задоволенням розкажуть вам про всі функціональні можливості масажного обладнання, представленого нашою компанією в салоні, дадуть відповідь на питання, що цікавлять, допоможуть з вибором. 

Приходьте, ми із задоволенням поспілкуємось із вами. Ви зможете переконатись, що CASADA - це якісна продукція, і що ми надаємо дійсно хороший товар нашим клієнтам. Тут ви зможете і протестувати будь-яке обладнання Casada! Друзі, ну де є така можливість ?!

Наш шоу рум з сучасним масажним обладнанням CASADA знаходиться в ТРЦ Піраміда за адресою: 

Україна, м.Київ, вул. А. Мішуги, 4.