121

HILTON 2 (Braintronics) Limited Edition 2018: всього 3 - в світі, а у нас - 2!

Так, друзі, у нас в магазині в наявності є 2(!) цих унікальних масажних крісла з трьох(!) - у всьому світі. І ви можете його купити*. Підкресліть свою індивідуальність!

 

Лімітована модель масажного крісла HILTON 2 (Braintronics) Limited Edition 2018 в розкішному коричневому кольорі уыла розроблена для того, щоб кожен, хто сяде в нього, стаі здоровішим та щасливішим.

Крісло обладнане унікальною антистрес-системою Braintronics, яка всього за 21 хвилину допоможе позбутися від хронічної втоми, перемогти стрес, поліпшити настрій, життєвий тонус, підвищити працездатність. Удосконалена модель здатна задовольнити будь-кого, і навіть самого вимогливого користувача, адже мета цього крісла одна: надати своєму користувачеві максимум задоволення від масажною процедури. Ви будете почувати себе повним сил.

Технологія аудіо стимуляції braintronics ідеально поєднується з масажем, синхронізує мозкові хвилі, призводить користувача в глибоку релаксацію, відчуття спокою і щастя, створюючи при цьому ідеальний баланс тіла і духу.

При регулярному виконанні масажних процедур в цьому кріслі ви зможете не тільки зміцнити свої м'язи, хребет і міжхребетні диски, але і поліпшити концентрацію, відновити весь організм.

* Уточнюйте у наших менеджерів наявність даної моделі крісла.