Про компанію

Рівень масажних технологій, яким володіє продукція торгової марки Casada, вже встигли підтвердити світові масажні експерти в 37-ми країнах. Діяльність компанії Касада полягає в продажу товарів для здоров'я та масажного обладнання різного призначення. Головною відмінністю такого обладнання стало його якість і надійність роботи, - про що говорить сам за себе його німецький виробник.
Тепер настала черга за українськими експертами та споживачами. Ставши ексклюзивним представником німецької компанії «Casada Internationa lGmbH», українська компанія «Касада Україна» зайняла лідируючі позиції на ринку масажного устаткування. Ми спеціалізуємося на продажу масажного обладнання в роздріб. На нашому сайті Ви знайдете кращі пропозиції по: масажним кріслам; масажерам для ніг; масажним накидкам; масажним подушкам; ручних масажерах; фітнес-приладам; масажним столам ...

Що важливо, все масажне обладнання ми раді запропонувати і нашим оптовим покупцям. У нас завжди діють спеціальні пропозиції по ціновій політиці для оптовиків, тим більше, що кожен охочий купити оптом масажне обладнання може отримати від нас вичерпну інформацію за технічними характеристиками з реальними фотографіями продукції.

Наші масажери розраховані на будь-якого покупця. Кожна лінійка масажної продукції має свої елітні і більш бюджетні варіанти. Причому наші фахівці, володіючи всіма характеристиками моделей, допоможуть підібрати вам модель в оптимальному поєднанні «ціна-якість».

І, коли Ви визначитеся з вибором, доставка вашого масажера не затягнеться на довго. Оформити доставку додому або ж забрати товар самостійно Ви зможете в наших магазинах по всій Україні: Дніпро; Запоріжжя; Київ; Кривий Ріг; Маріуполь; Полтава; Лубни; Харків; Черкаси ...... і дилерська мережа постійно розширюється.

Асортимент масажерів в наших магазинах допоможе вирішити будь-які проблеми зі здоров'ям. Масажне обладнання від компанії Касада допоможе зняти втому і відновить тонус Вашим м'язам в ногах, попереку, спині і шиї, а також виконає комплексний масаж усього тіла.

Масажне обладнання компанії Casada дійсно унікальне. Безліч революційних розробок в області апаратного масажу належать саме їй. Купуючи масажну накидку або масажне крісло будьте впевнені, що купуєте самі останні новинки техніки. Масажна техніка від торгової марки Casada прослужить Вам набагато довше, ніж інші аналоги.

Надійність і довговічність роботи масажерів ми готові підтвердити спеціальними документами і позитивними відгуками своїх постійних клієнтів. Високі технології нашої продукції у поєднанні з вишуканим дизайном підкреслять Ваш статус і стануть прекрасним подарунком як для рідних і близьких, так і для шановних колег. Купуйте масажне обладнання від німецької компанії CASADA і Ваше життя стане краще і енергійніше.