Масажне крісло AlphaSonic II (коричневе)

Крісло

CASADA

AlphaSonic II

Детальніше

255 300 грн

(7 400 EUR)

Масажне крісло Moodrelax

Крісло

CASADA

Moodrelax

Детальніше

48 300 грн

(1 400 EUR)

Масажне крісло ALPHASONIK

Крісло

CASADA

AlphaSonic

Детальніше

179 400 грн

(5 200 EUR)

Масажер для ніг CANOO V

Масажер

CASADA

Canoo V

Детальніше

Акція

27 255 грн

(790 EUR)

Віброплатформа PowerBoard 2.1

Вібро
платформа

CASADA

PowerBoard 2.1

Детальніше

49 680 грн

(1 440 EUR)

Масажна подушка Casada Maxiwell 3 NEW 2017 (M3 limited)

Подушка

CASADA

Maxiwell 3 (M3 limited)

Детальніше

Акція

6 400 грн

Масажер для тіла Cellumax

Масажер

CASADA

Cellumax

Детальніше

2 622 грн

(76 EUR)

Масажна накидка Quattromed 3

Накидка

CASADA

Quattromed 3

Детальніше

7 935 грн

(230 EUR)

Наші переваги

новинки

ЧОМУ Casada

Понад 700
магазинів
у 38 країнах світу

За 16 років ми допомогли більше ніж 3 млн. людей

Кожне четверте масажне крісло в Європі - це Casada

Гарантія
10 років

Безкоштовна доставка

Власний сервісний
центр

Запишись на ТЕСТ-ДРАЙВ прямо зараз!

Найпростіший спосіб обрати масажне обладнання і отримати консультацію фахівця!

Записатися
ТЕСТ-ДРАЙВ

ВІДГУКИ щасливих власників масажного обладнання CASADA

Детальніше
Відгуки

Про компанію

Рівень масажних технологій, яким володіє продукція торгової марки Casada, вже встигли підтвердити світові масажні експерти в 37-ми країнах. Діяльність компанії Касада полягає в продажу товарів для здоров'я та масажного обладнання різного призначення. Головною відмінністю такого обладнання стало його якість і надійність роботи, - про що говорить сам за себе його німецький виробник.
Тепер настала черга за українськими експертами та споживачами. Ставши ексклюзивним представником німецької компанії «Casada Internationa lGmbH», українська компанія ТОВ «Касада Україна» зайняла лідируючі позиції на ринку масажного устаткування. Ми спеціалізуємося на продажу масажного обладнання в роздріб. На нашому сайті Ви знайдете кращі пропозиції по: масажним кріслам; масажерам для ніг; масажним накидкам; масажним подушкам; ручних масажерах; фітнес-приладам; масажним столам ...

Що важливо, все масажне обладнання ми раді запропонувати і нашим оптовим покупцям. У нас завжди діють спеціальні пропозиції по ціновій політиці для оптовиків, тим більше, що кожен охочий купити оптом масажне обладнання може отримати від нас вичерпну інформацію за технічними характеристиками з реальними фотографіями продукції.

Наші масажери розраховані на будь-якого покупця. Кожна лінійка масажної продукції має свої елітні і більш бюджетні варіанти. Причому наші фахівці, володіючи всіма характеристиками моделей, допоможуть підібрати вам модель в оптимальному поєднанні «ціна-якість».

І, коли Ви визначитеся з вибором, доставка вашого масажера не затягнеться на довго. Оформити доставку додому або ж забрати товар самостійно Ви зможете в наших магазинах по всій Україні: Дніпро; Запоріжжя; Київ; Кривий Ріг; Маріуполь; Полтава; Лубни; Харків; Черкаси ...... і дилерська мережа постійно розширюється.

Асортимент масажерів в наших магазинах допоможе вирішити будь-які проблеми зі здоров'ям. Масажне обладнання від компанії Касада допоможе зняти втому і відновить тонус Вашим м'язам в ногах, попереку, спині і шиї, а також виконає комплексний масаж усього тіла.

Масажне обладнання компанії Casada дійсно унікальне. Безліч революційних розробок в області апаратного масажу належать саме їй. Купуючи масажну накидку або масажне крісло будьте впевнені, що купуєте самі останні новинки техніки. Масажна техніка від торгової марки Casada прослужить Вам набагато довше, ніж інші аналоги.

Надійність і довговічність роботи масажерів ми готові підтвердити спеціальними документами і позитивними відгуками своїх постійних клієнтів. Високі технології нашої продукції у поєднанні з вишуканим дизайном підкреслять Ваш статус і стануть прекрасним подарунком як для рідних і близьких, так і для шановних колег. Купуйте масажне обладнання від німецької компанії CASADA і Ваше життя стане краще і енергійніше.

© «Casada»

X