183

Інноваційні масажні крісла

Масажне крісло є одним з найпопулярніших товарів для здоров'я, який має зростаючий попит. Виробники апаратних масажерів випускають все більше нових моделей, оснащують їх інноваційними функціями, і призначені ці крісла як для домашнього використання, так і для SPA-салонів, офісів, готелів, аеропортів. Перед покупцем встає непросте завдання вибору масажного крісла.

Масажне крісло Betasonic (Braintronics) обладнане інноваційної антистрес-системою, яка допоможе вам підвищити працездатність, перемогти хронічну втому, позбутися від стресу і набагато бадьоріше відчути себе.

Чому варто купити масажне крісло саме у нас?

Ми постійно відстежуємо технологічні зміни кожної моделі і оперативно розширюємо свій асортимент, пропонуючи своїм клієнтам найсучасніші і інноваційні моделі масажного обладнання. Ми також надаємо можливість протестувати крісло, відчути якість роботи придивилася моделі на власному тілі. А якщо виникнуть питання, наші консультанти із задоволенням нададуть допомогу.

Масажне крісло SkyLiner A300 - це комфортабельний модель, управління якою здійснюється за допомогою мікрокомп'ютера. Користувач самостійно може вибрати необхідний сеанс. У програмі закладені наступні режими: масаж, що розминає, постукує, поплескує, вібраційний, компресійний, роликовий (також для ніг). Окрім того можна отримати насолоду від точкового сеансу Шиатцу або шведського масажу.

Характерна особливість цього крісла - тривимірне сканування тіла користувача, що дозволяє підлаштувати крісло під індивідуальні анатомічні особливості людини. Купуйте SkyLiner A300 і насолоджуйтеся можливостями інноваційного 3D-масажу.

Основна мета нашої компанії - ваш комфорт, тому ми надамо вам ряд послуг:

  • інструктаж по експлуатації;
  • оперативна доставка;
  • консультація з питань обслуговування вашої моделі крісла;
  • установка крісла в зазначеному місці з дотриманням технічних вимог.

Ми пропонуємо вам масажні крісла, які заслужили найкращі відгуки у наших покупців. Всі ці крісла виглядають респектабельно і відповідають вимогам навіть найвимогливіших користувачів, а й кожна модель має щось своє.

Стильний дизайн масажного крісла AlphaSonic II поєднує в собі вишукану розкіш, строгу класику і сучасний мінімалізм. Це масажне крісло відмінно виглядатиме в будь-якому інтер'єрі. В цьому кріслі представлений унікальний продукт - система стимуляції мозку BRAINTRONICS. Її унікальність в тому, що вона не має аналогів в світі, а в Україні представлена - лише в Касаді!

Купити масажне крісло AlphaSonic II +Braintronics (grey-red) Limited Edition

У нашому інтернет магазині ви можете не лише ознайомитися з різним масажним обладнанням, наявними на ринку, але і купити масажне крісло, навіть не виходячи з дому. Зателефонуйте нам - вам буде надана повна інформація про обраної моделі, завдяки чому ви зможете зробити правильний вибір. До того ж, доставка здійснюється в будь-яку точку України.

Насолоджуйтесь масажем в будь-який зручний вам час.