194

InterCHARM 2018: CASADA.ua на Міжнародній виставці (ФОТОзвіт)

18-20 вересня 2018 року відбулася XVII Міжнародна виставка краси «InterCHARM-Україна 2018».

Демонстрація сучасного масажного обладнання Casada на цій виставці нашою компанією вже стала приємною традицією. І, зрозуміло, кожен бажаючий зміг протестувати на собі його вплив. Три дні були повністю присвячені красі і здоров'ю.

Щорічно виставку відвідують понад 45 тисяч фахівців індустрії, представників бізнесу з різних країн і відвідувачів, які цікавляться новинками світу краси. «InterCHARM-Україна» відома своєю багатою програмою демонстраційних показів, конференцій, різними професійними навчальними заходами.

   

Наша компанія, як ми очікували і прагнули до цього, була в центрі уваги відвідувачів. Ми ретельно готувалися цього заходу, намагалися продемонструвати найсучасніше масажне обладнання, і надавали можливість кожному бажаючому провести тестування на собі.

  

Увазі відвідувачів виставки були представлені новинки компанії: унікальне масажне крісло ALPHASONIC 2, я нке не має аналогів у світі, новинка магазину - масажне крісло Betasonic,

  

  

і віброплатформа PowerBoard, що є своєрідним міні-спортзалом з максимумом можливостей для проведення індивідуальних тренувань.

  

Максимум корисної інформації, якісне масажне обладнання і маса позитивних емоцій - те, що було присутнє на нашій презентації три дні! І, звісно ж, нам хочеться поділитися з вами нашими фотографіями, які передають атмосферу виставки і ту теплоту, яку ми один одному дарували. Спасибі всім, хто прийшов до нас!