130

Інтерв'ю нашого експерта для інтернет-видання КорреспонденТ

В ексклюзивному інтерв'ю для видання КорреспонденТ експерт компаній-лідерів ринка України ELITECOPTER і ELITEBIKE Антон Грищенко ділиться своїми думками про електрообладнання і електротранспорт, що нас оточує, про наше з вами майбутнє, котре вже прийшло.

Люди купують електротранспорт для того, щоб бути ближче до природи, щоб не забруднювати атмосферу, мати компактність і мобільність в пересуванні, комфортно і легко подорожувати містом. Їх купують для того, щоб економити кошти на бензині і, звичайно ж, отримувати приємні емоції від катання.

Коли я заходив до Вас в салон, то побачив також дуже цікаві електричні массажні крісла.

Так, звісно, це теж продукт, який ми представляємо. Ось уявіть собі, коли людина накаталась на одному з наших електротранспортних засобів, проведла день в мандрівках чи на роботі, то наскільки їй було б приємно наприкінці активного дня отримати сеанс чудового масажу!? Ось для цього і представлений тут модельний ряд німецьких електричних професійних масажних крісел Casada, офіційним дистриб'ютором цієї компанії ми є.

Це продукт для фізично активних людей різного віку, спортсменів, тих людей, хто стежить за своїм здоров'ям і тілом. Масажне крісло - це прекрасне рішення розслабитися після тренування і зняти стрес після робочого дня!

І можна, будь ласка, детальніше про модельний ряд.

Модельний ряд представлений масажними кріслами, масажними накидками, массажерами для ніг. Ми пропонуємо нашим клієнтам лише перевірені якісні товари брендів світового рівня. Можливо, вони будуть трохи дорожчими, ніж деякі інші варіанти на ринку, але якість точно буде значно кращою, а отже, і задоволення буде більшим від покупки і використання.

Антон, скажіть, як до Вас можна потрапити і проконсультуватись, а ще краще - зробити тест-драйв?

Ми знаходимось у місті Київ і представлені двома салонами. В одному з них ми і є зараз, це метро Оболонь, проспект Героїв Сталінграда, 8, корпус 5. Тут можна зробити чудовий тест-драйв у внутрішньому дворі салону.

Також є салон на метро Либідська за адресою: вул. Велика Васильківська, 131. Зв'язатися для консультації можна за номером: +38 (067) 009 83 83.

Повне інтерв'ю Антона Грищенка, експерта компаній-лідерів рінка України ELITECOPTER і ELITEBIKE ви можете прочитати на сайті КорреспонденТ

Ви дізнаєтесь багато цікавої інформації про електросамокати, електровелосипеди, квадрокоптери, а також про інші сучасні ґаджети, котрі тішать всіх нас вже сьогодні, а не в далекому майбутньому.