188

Серед усіх поширених і альтернативних медикаментозному лікуванню терапій, масаж по праву займає своє почесне перше місце. Саме масаж використовується як основна профілактика і лікування при захворюваннях спини, суглобів і пошкодженнях різних груп м'язів.

За допомогою масажу ви зможете позбутися від: напруженості і скутості, судом, запалень і болю. Всі ваші м'язи стануть еластичними і рухливими. Рухатися вам стане набагато легше.

Для проведення процедури масажу професіонали використовують різного роду пристосування або спеціалізований інструмент. Під час процедури масажу розминаються уражені групи м'язів, а також збільшується циркуляція крові, забезпечуючи приплив кисню і поживних елементів.

Техніки та види масажу

У сучасному світі існує величезна кількість різновидів техніки, видів і стилів масажу. Перераховуючи всі можна не зупинятися годинами. Але, простіше виділити найосновніші з них.

Отже, найпоширенішим і актуальним масажем останнім часом вважається «Шведський масаж». Він заснований на контрасті: з одного боку, використовується симетричне погладжування, а з іншого активне і часом хворобливе натискання.

На другому місці розташувався крапковий масаж, він має на увазі вплив на спеціальні точки, які розташовані в місцях максимально і швидкого переміщення імпульсу до мозку.

Далі йде «Шиатцу» - це більшою мірою навіть не масаж, а якась Східна терапія, заснована також на крапковому впливі.

Ще один цікавий представник масажної техніки - «Рейки». Це японська форма масажу, спрямована на стабілізацію внутрішньої енергії тіла.

Пошуки масажиста

Пам'ятайте, що до пошуку хорошого масажиста необхідно підходити серйозно. Саме від його професіоналізму залежатиме результат проведених процедур і ваше здоров'я в цілому.

Одним з найлегших способів знайти для себе масажиста - це прислухатися до рекомендацій сарафанного радіо. Також непогано буде врахувати думку вашого терапевта, а ще не завадило б вдатися до вибору того фахівця, послугами якого вже встиг скористатися хтось із ваших друзів або знайомих.

Зазвичай в лікарнях всі лікарі обізнані про діяльність і популярності послуг своїх колег. Так що, ви можете спокійно звернутися до свого лікаря або медсестри, і поцікавитися який масажист підійде вам в більшій мірі.

Ще одним варіантом для пошуку професійного масажиста може стати звернення до компанії American Massage Therapy Association - це Американська масажно - терапевтична Асоціація, яка представляє масажистів по всьому світу.

Вибравши «свого» фахівця в області масажу, обов'язково переконайтеся в тому, щоб він був дійсно професіоналом і на підтвердження цього у нього були всі необхідні документи.

Робимо масаж самі

У разі, якщо ви не терпите дотику сторонніх, або у вас просто немає достатньої кількості часу необхідного для проведення професійної процедури, ви завжди можете знайти альтернативу. Цього разу вам надається можливість скористатися спеціалізованим і високоякісним обладнанням компанії Casada і самостійно провести всі необхідні процедури у себе вдома. У перелік продукції, що виробляється цією компанії входять: масажні крісла, переносні масажери, а також багато іншої продукції, яка допоможе вам стежити за станом свого здоров'я. Ви можете придбати як стаціонарне обладнання (масажне крісло), переносні і невеликі за розміром тренажери, а також масажні накидки для будь-яких типів крісел.