235

Як вибрати масажер для ніг?

Стопа людини індивідуальна за своєю будовою так само, як відбитки пальців рук або райдужна оболонка очей. Не дарма ж на Сході ступні порівнюють зі зменшеною картою організму. Так і є, адже понад 60-ти точок на підошвах ніг прямо пов'язане з усіма внутрішніми органами і життєво важливими системами.

Масажні процедури ніг - це приємний, оздоровчий і досить швидкий метод зняття втоми, болю і напруженості. Саме тому багато хто воліє мати в своєму цілодобовому розпорядженні масажер для ніг.

  

Недостатньо оцінити привабливість дизайну певної моделі, набагато важливіше розібратися в функціональності та особливості конструкцій цих приладів. Комфортна, безпечна, практична в застосуванні і зберіганні масажна техніка з настройками різних режимів буде мотивувати будь-якого з нас на регулярне проведення сеансів.

  

Види масажерів.

Вибираючи масажер для ніг, необхідно визначити ті області нижніх кінцівок, які потребують регулярного масажу. Потім важливо визначитися у вимогах до розміру і технічним параметрам масажного обладнання. Вивчити інструкцію виробника з зазначеними опціями, показаннями і протипоказаннями до застосування пристрою.

Сьогодні практично в усьому масажному обладнанні фізіотерапія виконується по вбудованим програмам з регульованими режимами інтенсивності, ручними настройками швидкості або напряму впливу. Наявність таймера і дистанційного пульта керування в комплектації, зрозуміло, полегшують проведення процедури.

  

У чому секрет успіху масажерів для ніг?

Всі високотехнологічні прилади мають просту систему управління і налаштування, що істотно спрощує проведення масажних сеансів. Особливий комфорт масажерів для ніг полягає в тому, що користувачеві надається можливість регулювати і урізноманітнити процедуру в залежності від свого самопочуття. Досить натиснути кілька кнопок в меню, щоб електронний «масажист» приступив до роботи.

Апаратний масаж за своїми лікувальними властивостями не поступається ручним прийомам опрацювання стоп, при цьому він приносить організму набагато більше користі, ніж хімічні ліки.

  

Масажери для ніг - це: немає місця перевтомі, слабкості, болю і стресів, адже масаж дає, до того ж, ще й так багато позитивних емоцій.

Купити масажер для ніг в нашому магазині >>>