3

Як вибрати масажер для ніг?

Масажні процедури ніг - це приємний, оздоровчий і досить швидкий метод зняття втоми, болю і напруги. Саме тому багато хто воліє мати в своєму цілодобовому розпорядженні масажер для ніг.

Мета цього невеликого приладу: розслаблення, стимуляція кровотоку і виконання масажу всієї поверхні ніг - від стегон до кінчиків пальців. Масаж ніг необхідний для підтримки здоров'я всього організму, так як саме на ступнях знаходяться точки, вплив на які позитивно впливає на самопочуття людини, надає життєву енергію і покращує настрій.

Масажер для ніг CANOO V

Види масажерів

Недостатньо оцінити привабливість дизайну певної моделі, набагато важливіше розібратися в функціональності та особливості конструкцій цих приладів. Комфортна, безпечна, практична в застосуванні і зберіганні масажна техніка з керуваннями різних режимів буде мотивувати будь-кого з нас на регулярне проведення сеансів.

Вибираючи масажер для ніг, необхідно визначити ті області нижніх кінцівок, які потребують регулярного масажі. Потім важливо визначитися у вимогах до розмірами і технічними параметрами масажного обладнання. Вивчити інструкцію виробника з зазначеними опціями, показаннями і протипоказаннями до застосування пристрою.

Сьогодні практично в усьому масажному обладнанні фізіотерапія виконується по вбудованим програмам з регульованими режимами інтенсивності, ручними настройками швидкості або напряму впливу. Наявність таймера і дистанційного пульта керування в комплектації, зрозуміло, полегшують проведення процедури.

Масажер для ніг Reflexomed II (Marutaka upgrade 2018)

В чому секрет успіху масажерів для ніг?

Всі високотехнологічні прилади мають просту систему управління і налаштувань, що істотно спрощує проведення масажних сеансів. Особливий комфорт масажерів для ніг полягає в тому, що користувачеві надається можливість регулювати і урізноманітнити процедуру в залежності від свого самопочуття. Досить натиснути кілька кнопок в меню, щоб електронний «масажист» приступив до роботи.

Апаратний масаж за своїми лікувальними властивостями не поступається ручним прийомам опрацювання стоп, при цьому він приносить організму набагато більше користі, аніж хімічні ліки.

Масажер для ніг FootInn

 

Масажери для ніг - це: немає місця для перевтоми, слабкості, болю і стресів, адже масаж дає, до того ж, ще й так багато позитивних емоцій. Якщо ви хоч раз пробували якісний масаж ніг, то знаєте про його чудодійний вплив на весь організм. 

Вибір необходідного масажера для ніг — відповідальне завдання, адже від нього буде залежати настрій після роботи і загальний стан організму. Визначитися з вибором вам допоможуть наші професійні менеджери - телефонуйте, приходьте в наші магазини.