78

Як вибрати масажне крісло

Сучасний світ завдяки розвитку технологій дає нам приголомшливу можливість здійснити своє право на вибір масажного крісла. Вже якщо ви все-таки вирішили його купити, тепер найголовніше не розгубитися в різноманітті і зробити правильний вибір.

Для того щоб ви могли самостійно впоратися з цим нелегким завданням і зробити свій вибір, необхідно позначити кілька основних моментів, які обов'язково повинні привернути вашу увагу:

  •     Перш ніж приступити до купівлі крісла, обов'язково поцікавтеся про країну компанії, яка його виготовила. Якщо вибране вами крісло належить одній з великих і відомих компаній, ви можете бути спокійні - ви знайшли правильного виробника. Намагайтеся уникати продукції малознайомих і нікому не відомих компаній.
  •     Переконайтеся в тому, що обраний вами виробник дає гарантію на конкретну модель крісла , що вас цікавить. Добросовісний виробник завжди позначить терміни гарантії на свою продукцію (будь він упевнений в її якості). Якщо ви зацікавилися товаром, на який виробник гарантії не дає, можете сміливо відмовитися від ідеї його придбання.
  •     Тепер прийшов час визначити для себе мету придбання масажного крісла. Це робиться тільки для того, щоб зрозуміти, якими функціональними можливостями має бути наділене ваше майбутнє крісло. Якщо вас цікавить тільки розслабляючий масаж для зняття стресу, ви можете не шукати дорогі і багатофункціональні моделі. Вам підійде саме звичайне роликове крісло без додаткових функцій і зайвих складнощів. Але, якщо ж ви все-таки вирішили придбати універсальне, комфортне і багатофункціональне крісло, яке довгі роки буде служити всій вашій родині, вам необхідно буде врахувати потреби всіх домашніх. Вибирайте масажне крісло з регулюючою спинкою, масажером для ніг, з наявністю функцій «вибір інтенсивності масажу», «вибір швидкості масажу», «вибір тривалості процедури» і «вибір виду масажу», таким чином, ви зможете самі налаштувати ваше крісло.
  •     Вибираючи масажне крісло необхідно звернути також увагу на кількість роликів і їх якість.
  •     Якщо ви не належите до числа людей вагою до 70-ти кг, зверніть увагу на кількість максимально допустимої ваги для користувача. Коли ваше масажне крісло буде мати «вантажопідйомність» до 80 кг, а ваша вага буде прирівнюватися до 100 кг, з'являється ризик зіпсувати саме крісло або його масажні механізми.
  •     Як правило, до масажних крісел в комплектацію можуть входити деякі додаткові аксесуари. Так ось: якщо виробник потурбувався про своїх покупців і надав такий щедрий подарунок, йому можна поставити великий і жирний «+». Але от якщо виробник пропонує аксесуари до масажного крісла за додаткову і досить чималу плату, подумайте, може, є сенс звернутися до іншої компанії.
  •     Дуже важливо для масажного крісла якість матеріалу, яким воно оббите. Найчастіше для масажних крісел використовують шкіряне або інше аналогічне шкірі покриття. Також не рідко використовують комбіноване покриття.
  •     Вибирайте сучасні  властиві розвитку технічного прогресу моделі. Так, наприклад, дуже популярна серія масажних крісел, які оснащені пультом дистанційного керування, стереодинаміками (можна слухати звуки моря або природи), системою мультимедій.

Зважилися на покупку масажного крісла? Ознайомитеся з основними правилами їх вибору, розпочніть з вивчення переліку останніх моделей, не нехтуйте важливістю матеріалу і віддавайте перевагу тільки своїм бажанням. Купуйте для себе найкраще.