220

На сучасному ринку представлена величезна кількість масажною техніки, включаючи масажні подушки. Перш ніж купити собі масажер чи будь-яке інше пристосування або пристрій для масажу необхідно «зважити» і порівняти безліч показників. Якщо серед усього достатку ваш вибір впав саме на масажну подушку, ми обов'язково допоможемо вам вибрати гідного представника цієї продукції.

Ключові моменти при виборі масажної подушкі:

 • Варто звернути увагу на ім'я і час існування компанії, продукція якої вас зацікавила. Було б непогано, якби обрана вами компанія
  вже була відома в Європі. Велика і відома компанія, яка вже існує досить тривалий час - це запорука якісної і затребуваною техніки.                                       
  До того ж кожна поважаюча себе компанія обов'язково поверне вам гроші в разі несправності придбаної продукції.
 • Не слід упускати питання про наявність чи відсутність гарантії. Компанії, впевнені в якості своєї продукції, обов'язково надають гарантійний
  термін на використання проданої техніки або обладнання.                                                                                                                                                                                     
 • Також не полінуйтеся дізнатися, яка саме країна є виробником обраної вами продукції. Найпопулярнішими на сьогоднішній день є товари з Китаю, але тільки якщо ви хочете
  придбати якісну річ і користуватися нею якомога довше, зверніть свою увагу на більш дорогу продукцію і напевно перевірену країну. Так, наприклад, Німеччина завжди славилася
  якістю виробленого товару. Головне ознайомитися з оригінальним сертифікатом якості, саме в ньому вказується країна-виробник.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

Особливості масажних подушок:

 • Для будь-якої масажної подушки найголовнішим буде її функціональне наповнення. Основним видом діяльності подушки є розминка. Так що якщо ви хочете просто зняти стрес або напругу можете вибирати найпростіші і невибагливі моделі-MaxiwellNew, OTO RM-920, Relax.
 • Для більш ефективного впливу на судинну систему використовують вплив вібромасажу, і саме тому подушку Maxiwell II можна використовувати також як масажер для ніг. Для нормалізації роботи всього організму можна вибрати ОТО e-Bliss, Beurer MG-140, а якщо вам необхідний масаж, що розминає, та ще разом з інфрачервоним випромінюванням, тоді обов'язково купуйте Maxiwell III. Яку б ви подушку не обрали, необхідно обов'язково пам'ятати про те, що, якщо в подушку вбудована функція підігріву, повинен бути запобіжник від перегріву і вентиляція для нагрітого гарячого повітря.
 • Переважна більшість моделей масажних подушок оснащено 4-ма масажними головками - це число вважається оптимальним. Але є виробники, які пропонують подушки з головками в кількості 6 або 8 штук. Якщо ви вважаєте, що більше число головок дозволить краще пропрацювати м'язи - це далеко не так, від більшої кількості головок збільшується тільки вага самої подушки.Пам'ятайте, чим більше головки масажної подушки, тим приємніше і грунтовніше буде сам масаж.
 • Дуже важливо, вибираючи масажну подушку віддати свою перевагу тій моделі, в якій передбачена функція перемикання швидкості масажу. Правильний масаж починається з низькою швидкості, потім переходить на більш швидку, а після (в якості завершальної стадії) використовується мінімальна швидкість.
 • Інтенсивність впливу масажної подушки можна відрегулювати за допомогою зняття знімною накидки. Коли накидка відсутня, ви отримуєте більш жорсткий масаж.
 • При покупці масажної подушки слід звернути увагу на максимально допустиму вагу користувача. Зручність подушки - це можливість масажувати всі частини тіла. Якщо вам необхідно здійснити масаж сідниць, маючи масу тіла 80 кг, а максимально допустима вага для використання масажної подушки 60 кг, замість очікуваного масажу ви отримаєте зламаний масажний механізм.
 • Серйозні виробники в комплектацію вироблених товарів включають додаткові аксесуари. Вони можуть бути представлені як шнур зарядки від автомобільного прикурювача або сумка для транспортування та зберігання масажної подушки. Якщо ж виробник пропонує вам докупити необхідні аксесуари, задумайтеся над тим, щоб придбати товар у іншого виробника.
 • Дуже важливо при виборі або купівлі масажної подушки визначити для себе відповідне покриття. Найпоширеніша оббивка представлена ​​як комбінування тканини і вінілу. Натуральна шкіра для застосування в масажних подушках не ефективна. Вона розтягується, а іноді навіть тріскається в процесі використання масажної подушки.
 • Дуже непогано було б наявність в комплектації масажної подушки пульт дистанційного керування.

  Вашій увазі були представлені далеко не всі нюанси, на які слід звернути увагу при виборі та купівлі масажної подушки. Навіть незважаючи на максимальну поінформованість щодо придбаного вами товару, не полінуйтеся пройтися по магазинах і переконатися в тому, що обрана вами модель або марка повністю відповідає вашим вимогам.