76

Яка масажна накидка підійде в автомобіль

Проводячи тривалий час за кермом автомобіля, можна відчути неприємні відчуття і болі в спині, відмінним варіантом допомоги цьому може стати масажна накидка роликова. Вона допоможе не тільки зміцнити м'язовий корсет або хребет, але також поліпшить поставу і додасть вагоме полегшення при таких захворюваннях, як радикуліт і остеохондроз. Часте використання роликової накидки благотворно вплине на загальне здоров'я людини, вона допоможе зняти спазми в м'язах і прибере хворобливі відчуття в області попереку і спини.

Застосовувати накидку можна не тільки в машині, її також можна використовувати на своєму робочому місці, якщо робота пов'язана з тривалим сидінням в одному положенні. Її можна використовувати в домашніх умовах, варто тільки накинути її на улюблене крісло і отримати відновлювальний або розслабляючий масаж, який вже в короткий термін допоможе повернути сили і підніме настрій. У комплекті з накидкою йде пульт управління, за допомогою якого легко можна регулювати швидкість і інтенсивність, а також сам тип масажу. Це може бути масаж, як окремих зон, так і повний варіант для спини і поверхні стегон.

Вібромасаж за допомогою роликової накидки допоможе поліпшити регенерацію тканин і кровообіг, з його допомогою підтягнуться в'ялі м'язи, які скоро прийдуть в тонус. І що найголовніше, зніметься втома і напруга після тривалого знаходження тіла в одному положенні, і все це може подарувати масажна накидка роликова. Вона ідеально підходить для інтенсивного масажу і має п'ять режимів сили. Всі ролики, розташовані в накидці, знаходяться в певному положенні, що б при роботі не зачіпали хребет. Але, тим не менше, відбувається відмінний масаж, який проминає всі необхідні м'язи. Починаючи від шиї і закінчуючи областю куприка.

У накидці вбудовані різні автоматичні програми, які виробляють різного виду масаж, це може бути процедура розминання або ефекту людських рук, якісне і відмінне проминання або легке биття, можливий також ефект розтирання. Завжди є можливість установки необхідного режиму, який буде більш плідно впливати на стан організму і який найкращим чином надає йому допомогу. Обертаючись, ролики, будуть пересуватися уздовж хребта і з кожним днем ​​покращувати стан людини.