326

Київ: Відкрито наш новий шоу-рум Casada

Друзі, ми з радістю повідомляємо про те, що в Києві вже працює наш новий шоу рум. Запрошуємо вас відвідати повноцінний виставковий зал сучасного масажного обладнання CASADA.

 

Він знаходиться в ТРЦ Піраміда за адресою: Україна, м.Київ, вул. А. Мішуги, 4, центральний вхід "Островок Casada".

Приходьте, будемо раді бачити вас!

На цьому демонстраційному майданчику представлені кращі масажні крісла компанії Casada, а також широкий асортимент ручних масажерів для голови, шиї, очей, масажні накидки на крісло, фітнес прилади, масажні подушки тощо.

 

Наші професійні менеджери із задоволенням розкажуть вам про всі функціональні можливості масажного обладнання, представленого нашою компанією в новому салоні, нададуть відповіді на питання, що цікавлять, допоможуть із вибором.

 

 

Ви зможете краще ознайомитися з нашою продукцією, дізнатися нові технології, які сьогодні застосовуються в сучасному масажному обладнанні і особисто протестувати всі представлені зразки.

 

Тут же ви зможете оформити замовлення, отримати експертну консультацію про правильне обслуговуванні і догляді за товаром, вирішити питання, супутні покупці, дізнатись про гарантійне і післягарантійне обслуговування, доставку.

Приходьте, ми з нетерпінням чекаємо вас.

ТРЦ Піраміда

Україна, м.Киев, вул. А. Мвшуги, 4
Телефон: +38 (067) 267-83-83