443

Коли і як ми переможемо коронавірус

Сьогодні світ зустрівся віч-на-віч з пандемією. Такого масштабу людство не знало останні 100 років. Кращі вчені світу зараз працюють над з'ясуванням причин виникнення коронавирусной хвороби, над запобіганням її поширення і, звичайно ж, над вакциною від коронавируса.

Чому вірус захопив уже всі материки і майже всі країни? Основною причиною є його передача, дуже часто - безсимптомна. Тобто людина може абсолютно не відчувати ніякого нездужання і відчувати себе здоровою, але при цьому заражати оточуючих. На даний момент підтверджено, що за один вихід з дому одна людина може заразити до 3 людей. Ось тому так важливо дотримуватися режиму самоізоляції і звести до мінімуму походи в магазин або людні місця.

Країни, які ввели жорсткий карантин або навіть комендантську годину, змогли істотно сповільнити швидкість поширення COVID-19. Це дає можливість підготувати в першу чергу, медичний персонал і лікарняні ліжка для тих 15% інфікованих, кому знадобитися штучна вентиляція легенів.

За кілька місяців поширення вірусу по планеті вченим все ще не відомі багато моментів. Як вірус в принципі з'явився і чому став викликати таку небезпеку для людини? Адже версія про зараження китайського фермера від кажана все ще не підтвердилася остаточно. Чому так відбувається, що діти хворіють практично безсимптомно? Чи пов'язано це з будовою легенів і альвеол у дітей, що допомагає краще переносити кисень і не викликає гострого дистрес синдрому, як у дорослих.

Купити експрес-тест для коронавірусу: як, де та коли його потрібно робити? 

На якій основі розробляти вакцину, які напрацювання брати за основу - все це зараз на порядку денному у провідних лабораторій світу. Адже за час, поки пройде розробка та забере тестування, більшій частини населення планети загрожує інфікування коронавірусом.

Чи готова до масштабів вірусного поширення наша країна - питання відкрите. Ми всі дуже хочемо, щоб у медиків було обладнання для порятунку особливо важких пацієнтів. І також ми рекомендуємо всім громадянам зберігати спокій і залишатися вдома.

На наших сайтах ви знайдете багато товарів для здоров'я, які допоможуть зміцнити імунітет, сприяють поліпшенню самопочуття, призначені для масажу всіх частин тіла, що в свою чергу теж дуже позитивно впливає на здоров'я.

Для медичних установ та клінік у нас є окремий розділ Засоби захисту від коронавируса, в якому представлені:

Експрес-тести на коронавірус

Захисні маски і респіратори

Засоби дезінфекції

Апарати штучної вентиляції легенів

Кисневі концентратори і інше.

Будьте здорові!