Комплекти Ecoflow

361

Сортування за ціною:

Фільтр
Набір EcoFlow Smart Home Panel Combo

Артикул: CS1156

Ціна 94 999 грн

Є в наявності

Набір EcoFlow RIVER Pro + RIVER Pro Extra Battery Bundle

Артикул: CS1158

Ціна 64 999 грн

Очікується

Набір EcoFlow DELTA + one 110W Solar Panel Bundle

Артикул: CS1152

Ціна 86 999 грн

Очікується

Набір EcoFlow DELTA + two 110W Solar Panels Bundle

Артикул: CS1153

Ціна 98 999 грн

Очікується

Набір EcoFlow DELTA + three 110W Solar Panels Bundle

Артикул: CS1154

Ціна 115 999 грн

Очікується

Набір EcoFlow DELTA + four 110W Solar Panels Bundle

Артикул: CS1155

Ціна 130 999 грн

Очікується

Набір EcoFlow DELTA Max 2000 + one 400W Solar Panel Bundle

Артикул: CS1151

Ціна 160 999 грн

Очікується


Комплекти Ecoflow

Сучасній людині вже важко уявити своє життя без найрізноманітніших електронних гаджетів. Проте всі вони потребують періодичного підзаряджання. Якщо ви маєте намір провести певний час за межами міста або збираєтеся всією сім'єю в автоподорож, де не можна виключати перебоїв з енергопостачанням, скористайтесь портативними зарядними пристроями, а ще краще - комплектами Ecoflow.

Набір, у який входять EcoFlow DELTA Max 2000 та DELTA Max Extra Battery Bundle EcoFlow:

  • DELTA Max 2000 забезпечить резервне живлення вашого дому під час перебоїв у подачі електроенергії. Завдяки розширеній ємності, подвійній зарядці та можливості живлення домашніх приладів, ви будете тримати свої гаджети зарядженими у будь-коли. 

  • DELTA Max Extra Battery Bundle - це батарея, яка може  у кілька разів збільшити потужність зарядної станції EcoFlow DELTA Max. Одна така батарея має об'єм 2016 Втч, може заряджатися одночасно від мережі та сонячних панелей, або ж від генератора та сонячних панелей. Завдяки екрану на батареї чи програмі ви будете отримувати всю інформацію про наявний заряд акумулятора, час до повного заряду чи розряду тощо. 

Набір EcoFlow DELTA + one 110W Solar Panel Bundle:

  • EcoFlow DELTA - новий стандарт генераторів на акумуляторному живленні, який сумісний з безліччю пристроїв. Завдяки цьому його заряду вистачить на багато годин. 

  • 110W Solar Panel Bundle - це пристрій, з яким ви не залежатимете від розетки. За допомогою цієї батареї, що складається з високопродуктивних фотоелементів та монокристалічного кремнію, можна заряджати електроніку та портативні генератори. Тепер все обладнання можна використовувати безперервно, приєднавши до портативної електростанції.

Набір EcoFlow RIVER Pro + RIVER Pro Extra Battery  EcoFlow:

  • RIVER Pro здатний одночасно заряджати до 9 пристроїв! Він оснащений кількома виходами, у тому числі 2-ма виходами немодульованого синусоїдального змінного струму. Ємність пристрою - 720 Вт·ч, а важить він всього 7,2 кг - це робить дану електростанцію ідеальним джерелом енергії для походів. 

  • RIVER Pro Extra Battery - додатковий модуль, який інтегрується з електростанцією EcoFlow RIVER та дозволяє збільшити ємність.

Комплекти Ecoflow, які ви можете придбати в нашому інтернет-магазині, - це потужне, а головне, універсальне джерело енергії.