74

Купити масажер для ніг: 10 причин

Мало що може зрівнятися з масажем ніг. Це приємна процедура, яка знімає втому не тільки ніг, але і розслабляє і приводить в тонус весь організм. Масаж ніг активізує кровообіг, перешкоджає появі набряків ніг і варикозних вузлів, знімає важкість у ногах і судоми литкових м'язів.

Сучасні масажери для ніг — це досить складні технічні пристрої, які здатні виконувати компресійний, роликовий масажі або вібромасаж. Є ряд масажерів, які поєднують в собі ці види масажу. Деякі масажери для ніг оснащені пристроями підігріву, які набагато ефективніше дозволяють розслабити ноги.

У догляді за ногами багато хто обирає масаж - прекрасний засіб для розслаблення і оздоровлення. Тому масажери для ніг зараз користуються великою популярністю. Вони невеликі, доступні і дуже корисні. Ми виділили 10 причин, чому варто купити масажер для ніг.

1. Велике різноманіття масажних програм:

  • вібромасаж,
  • роликовий масаж,
  • точковий масаж,
  • повітряно-компресійний масаж,
  • інфрачервоний прогрів,
  • регулювання швидкості та інтенсивності...

Масажер для ніг FootInn

 

2. Оздоравлюється весь організм

М'яку масажну дію на ноги і, особливо, п'яти - це неоціненна користь для всього організму. Вже після декількох регулярних процедур результат не змусить себе чекати.

Масажер для ніг Marutaka РЕСТАЙЛ

3. Знімає запалення і набряклість

Незамінним другом для того, хто страждає від набряклості. Продуктивний масаж «разгорняет» кров і прискорює обмін речовин. Результат відчувається вже після першої процедури. Після масажу підвищується еластичність тканин, а завдяки прискореному кровообігу набряки зменшуються.

Масажер для ніг CANOO V

  

4. Поліпшується циркуляція крові

Масаж ніг - кращий засіб для профілактики застійних процесів в організмі. Він стимулює кровообіг, прискорює лимфоотток і обмін речовин в тканинах. Це прекрасна профілактика варикозу і багатьох інших неприємних захворювань.

5. Прогріває і дарує відчуття комфорту

Функція ІК прогріву зустрічається у багатьох массажерах. Ніжні і приємні хвилі тепла розтікаються від ніг по всьому тілу, знімають больові спазми і сприяють розслабленню м'язів.

Масажер для ніг Canoo 4

 

6. Акупунктурний масаж

Акупунктурний масаж ніг виконується за допомогою роликового механізму. Легкі постукуючі руху стимулюють нервові закінчення, прекрасно розслаблюють і заряджають позитивною енергією. Точкова терапія - один з найдавніших способів оздоровлення та зняття моральної напруги.

7. Профілактика і корекція плоскостопості

Проблема плоскостопості часто супроводжується неприємними відчуттями в стопі. Так як навантаження в стопі розподілена неправильно, вона викликає болі, спазми, скутість м'язів. Масажер для ніг допомагає полегшити ці відчуття, а крім того, при регулярному використанні він покращує стан ваших стоп.

8. Незамінний для любительок підборів

Якщо ви не можете обійтися без підборів, то подаруйте своїм ніжкам повноцінне розслаблення. Тільки уявіть, як приємно увечері зняти підбори і отримати дозу блаженства від масажу.

Массажер для ног Reflexoped 2

 

9. Запобігає появі мозолів і натоптишів

Регулярний активний масаж ніг допомагає позбутися від огрубілих мозолів, а також запобігає їх подальше збільшення. Поєднуйте масаж з ваннами і пемзою, і ви досягнете результатів уже через пару тижнів.

Масажер для ніг Infraped 2

 

10. Заспокоює і знімає стрес

Стрес і хвороби нерозривно пов'язані один з одним. Сильні хвилювання можуть спричинити за собою хвороби і навпаки. Тому дуже важливо влаштовувати вечори по догляду за собою - це допомагає налаштуватися на позитивний лад. Дбайливий масаж ніг після виснажливого дня - гарантія вашої рівноваги і спокою.