675

Купити літак і вертоліт? З нами це реально!

Якщо ви мріяли купити легкомоторний літак на автомобільному паливі за доступною ціною, звертайтесь до нас прямо зараз. Ми пропонуємо відмінні моделі літаків і вертольотів від надійного виробника - з нами це реально!

Тепер в нашому магазині можна купити літаки VAN'S і вертольоти Hummingbird. Обирайте легкий, швидкий, комфортний и безпечний повітряний транспорт.

Літаки VAN'S і вертольоти Hummingbird частіше за все використовуються для туристичних і бізнес-польотів. Зсередини та ззовні такий транспорт виглядає презентабельно.

Наші літаки мають комфортні салони і надійні двигуни. Вони здатні долати на досить високій швидкості великі відстані без дозаправки. Ви можете вибрати собі літак з просторим салоном - двомісний або чотиримісний. Всі наші літаки оснащені надійними двигунами, управляти ними нескладно, детальніше про характеристики літаків вам розповість наш професійний менеджер.

 

Сьогодні багато бізнесменів та авіа любителів зацікавлені купити легкий літак за лояльною ціною. Наша компанія пропонує легкомоторний повітряний транспорт, який досить простий в управлінні і заправляється автомобільним паливом. Тут ви можете ознайомитися з детальними характеристиками кожної моделі. Вибирайте собі надійний і безпечний транспорт для комфортних польотів.

Брендований літак Casada - перший 4-х місцевий літак від Van's Aircraft, Inc. Van's, він слухняний при зльоті та посадці, маневрений в повітрі. Пілоти усього світу оцінили чудову якість літаків від Van's, бренду з 4-ка річною історією.

Брендований літак Casada подарує вам легкий і стабільний політ. Легке, просте і недороге шасі літака створюють настільки малий опір, що ця модель легко обійде літаки з аналогічною потужністю і шасі, що ховаються.

За багатьма стандартам цей літак є досить швидким. Крейсерська швидкість пояснюється аеродинамічної, легкої і досить компактною конструкцією корпусу. Це дозволяє не тільки досягати високої швидкості, але і бути дуже економічним на малих швидкостях. Економічний режим дозволить пролетіти понад п'ять годин. Потужність забезпечує стандартний 6-ти циліндровий літаковий силовий агрегат.

Історія Van's Aircraft

На початку 1970-тих юний інженер з штату Орегон побудував собі літак, який вразив велику кількість людей. Richard VanGrunsven надихнув багатьох на бажання також побудувати собі літак, щоб можна було легко і просто літати на ньому. Вхопившись за можливість працювати з авіацією, ВанГрунсвен (зі своєю компанією Van's Aircraft Inc.) вийшов на ринок в 1973 році, виробляючи неповні набори для літака RV-3. Ці набори він робив власноруч, працюючи в невеликій майстерні за своїм будинком в м. Рідвіль (Reedville, Oregon). Поступово компанія виросла і в 2000 році переїхала в нову фабрику площею близько 20000 м2 при аеропорту м. Аврора, Орегон (Aurora, Oregon).

Зараз компанія нараховує 70 службовців і сотні людей, які зайняті своєю улюбленою справою, а весь світ має можливість літати. Модельний ряд продукції компанії значно розрісся за останні 40 років. Всі літаки  - суцільнометалеві моноплани з низьким розташуванням крила.

  

Зацікавлені? Бажаєте купити легкий самолет?

Телефонуйте нам, і ви зможете отримати вибраний літак вже в найближчий час.