Квадрокоптер DJI MAVIC PRO

285


Квадрокоптер DJI MAVIC PRO

Артикул: CS829

Ціна 29 970 грн

Немає в наявності

Знято з виробництва

Кредит від 0,01%

Розстрочка online

Компанія Casada є офіційним дилером компанії DJI в Україні

Симбіоз неймовірних технологій

Цілий комплекс камер, сенсорів і процесорів створив потужну систему контролю і візуального позиціонування, яка наділила Mavic Pro неймовірними можливостями: візуальна навігація в приміщеннях і на вулиці, супутникова навігація GPS + GLONASS, обхід перешкод, різні інтелектуальні режими. Всі ці складні технології роблять зйомку такою простою і захоплюючою.

MAVIC PRO - потужний, хоча і досить компактний, безпілотник нового покоління

За допомогою невеликого, але потужного квадрокоптера Mavic Pro, небо легко перетворюється в поле для вашої творчості. Mavic Pro допоможе вам зробити кожен момент незабутнім.

OcuSync - інноваційна технологія передачі даних

Режим польоту в реальному часі вийшов на новий рівень. Технологія передачі даних OcuSync, яка вбудована в Mavic Pro, транслює відео на відстань до 7 км в неперевершеній якості 1080р. Коли ви опиняєтеся на висоті пташиного польоту, використовуйте окуляри DJI Goggles - ваше серце буде битися частіше.

Витривалий і швидкий

Витривалий і швидкий

Сильний вітер цьому дрону не страшний - поліпшена аеродинамічна і просунута силова установка уможливлюють фото / відео зйомку навіть у вітряну погоду. Літайте в небі на неймовірній швидкості до 64 км / год і творіть разом з Mavic Pro на одній батареї до 27 хвилин!

Дрон, який поміститься в кишеню

Дрон, який поміститься в кишеню

Смартфони збільшуються, а дрони зменшуються. DJI випустила потужний, але досить компактний, квадрокоптер Mavic Pro. Його вага - всього 743 грами, а габарити складають 83х83х198 мм (висота / ширина / довжина). З такими параметрами він легко поміститися в руці, рюкзаку і навіть у вашій кишені, його перенесення стало значно простіше, а, значить, у вас з'явиться більше свободи у виборі місця зйомок. Незважаючи на мініатюрність, дрон не тільки умістив в себе частину здібностей свого старшого брата Phantom 4, але навіть у чомусь перевершив його. Потужний ручний дрон - це реально!

Потужні компоненти

Потужні компоненти

Комплект управління польотами Mavic вдає із себе складну систему контролю, наявність 7 компонентів, включаючи 5 камер (основна камера, передні/нижні дубльовані візуальні сенсори), додаткові сенсори і 2 ультразвукових, комбіноване позиціонування GPS+GLONASS і комплекс з 24-х потужних обчислювальних ядер. Камери, розташовані праворуч і ліворуч фронтальної частини дрона, закріплені за допомогою алюмінієвого кронштейна, що забезпечує вирівнювання об'єктива відеосенсор. Комплексна робота всіх складових забезпечує Mavic Pro точний, стабільний і безпечний політ.

Стійкість до вітру

Стійкість до вітру

Компактні розміри Mavic Pro призводять до побоювання, що робота дрона в вітряну погоду виявиться нестійкою. Але DJI не залишили це без уваги, ретельно опрацювавши силову установку квадрокоптера: аеродинамічна конструкція передньої і задньої його частин і гладка поверхня дрона знижують опірність вітру, коли пристрій летить йому назустріч. Була оптимізована аеродинаміка пропелерів, врахована висота і кут польоту дрона, за рахунок чого Мавік може, економлячи енергію, ще довше літати на одному заряді.

Система обходу перешкод

Система обходу перешкод

Візуальні сенсори по ходу руху МАВІК складають 3D-карту навколишнього середовища. Для роботи сенсорів необхідне денне світло, в якому сенсори «бачать» на відстані до 15 м, і швидкість не більше 35 км/год, завдяки чому коптер стабільно літає і в приміщенні, і на вулиці, миттєво виявляючи і уникаючи перешкоди. Обхід перешкод активний в будь-якому інтелектуальному автоматичному режимі польоту, включаючи ActiveTrack, TapFly і Terrain Follow, а також під час повернення додому. Політ квадрокоптера при будь-яких обставинах абсолютно безпечний.

Акція! У подарунок додаткова батарея, тільки у нас до 4-го листопада 2017р.

Квадрокоптер Mavic Pro від компанії DJI - це неймовірна швидкість польоту, зручний компактний формат, фото і відеозйомка чудової якості, унікальні режими польоту, що розбурхують вашу фантазію, а також абсолютна стійкість і керованість. Все це перетворить вашу аерозйомку в чудову пригоду!

Про квадрокоптера DJI Mavic Pro впевнено можна сказати, що це розумний, потужний, компактний і креативний безпілотник.

З кожним роком квадрокоптери стають дедалі потужнішими, розумніші і мініатюрніші, не кажучи вже про інші дивні можливості, якими вони оснащуються. І Mavic Pro - яскравий приклад нової тенденції - мініатюризації дронів без втрати в потужності і якості аерозйомки.

Mavic Pro справляє сильне враження абсолютно на всіх, хто встиг скористатися його перевагами та інноваційними рішеннями. Про його особливі характеристики і можливості варто сказати докладніше.

Управління жестами Gesture

Mavic Pro - перший квадрокоптер, який здатний розпізнавати ваші жести. Досить підняти руки або помахати дрону, щоб він став слідувати за вами, а якщо ви складете руками рамку - коптер зробить ваше Селфі. Просто покажіть потрібний жест. Дивно, чи не так?

Будьте креативні і знімайте як професіонал

Потужний і розумний коптер Mavic Pro розроблений для того, щоб допомогти вам створювати не просто фото і відео, а справжні шедеври. Квадрокоптер був оснащений найкращою камерою з механічним стабілізатором, також було передбачено, щоб результати зйомок не розчарували ні вас, ні шанувальників вашої творчості. Мініатюризація зовсім не вплинула на характеристики бортової знімальної апаратури і програмного забезпечення для її роботи.

Легке і безпечне управління

Mavic Pro завжди буде знаходитися під вашим повним контролем. Коптер і камера будуть миттєво реагувати на ваші команди з контролера або мобільного пристрою. Навіть запускаючи режим Sport Mode, який вимагає певної спритності і швидкості реагування, ви можете не боятися втратити контроль над безпілотником. Якщо ви раптом все ж втратите управління, то Mavic Pro зможе самостійно швидко зупинитися, щоб ви змогли відновити ручне управління. І незалежно від того, на якій швидкості летить дрон, ви завжди зможете його зупинити.

Точна візуалізація

Mavic має технологію точного візуального позиціонування. Її робота виконується за допомогою подвійних передніх і нижніх візуальних сенсорів, завдяки яким коптер може автоматично приземлятися практично з 100%-ою точністю на те місце, звідки злетів, так як відеодатчики при кожному зльоті запам'ятовують ландшафт під дроном і співвідносять його з координатами супутників.

Якщо отриманий наказ летіти додому, Mavic Pro «згадає» зафіксований ландшафт, повернеться за відповідними координатами і приземлиться перед вами. Ті ж сенсори забезпечують стабільну і контрольовану поведінку квадрокоптера і в приміщеннях, де сигнал із супутників не доступний.

Напрямок TapFly

Володіючи вбудованою візуальною інтелектуальною технологією, Mavic Pro робить неймовірні речі. Розташуйте палець на екрані - дрон відправиться прямо до тієї точки; торкніться пальцем іншої точки - дрон змінить напрямок. Це режим TapFly. Одночасно з ним працює система обходу перешкод, яка постійно сканує простір попереду дрона, захищаючи його від можливих зіткнень, а вам дозволяє захоплюватися видами.

 

Дотримання ActiveTrack

Система Active Track дозволяє Mavic Pro в автоматичному режимі відслідковувати об'єкт і рухатися за ним, роблячи це без будь-якого додаткового обладнання. Система розпізнає об'єкти, включаючи людей, транспорт, велосипедистів і навіть тварин, тільки на візуальній основі без будь-яких передавачів сигналу.

Активувавши даний режим, ви зможете кружляти навколо об'єкта або просто слідувати за ним, створюючи дивовижні кадри, задаючи також потрібні вам параметри зйомки. Все, що вам потрібно, це створити пальцем квадрат навколо об'єкта і натиснути на кнопку "go". ActiveTrack йде в трьох варіантах:

 • Trace - йди за/перед об'єктом, або кружляй навколо нього, поки він рухається;
 • Profile - йди поруч з об'єктом;
 • Spotlight - фокусування на об'єкті під час польоту в будь-якому напрямку.

Система Active Track найкраще працює при яскравому освітленні, і навіть незалежно від якості сигналу GPS, а також на висоті 9 метрів або нижче. Якщо несподівано зникає зв'язок між дроном і пультом дистанційного керування оператора або падає заряд батареї, то дрон автоматично повертається у вихідну точку.

 

Спортивний режим

Спортивний режим був розроблений в розважальних цілях, щоб дати користувачеві можливість «поганяти». Коптер в цьому режимі може розвинути максимальну швидкість - 64 км/г. Режим також може використовуватися для дуже динамічної зйомки або щоб швидко почати роботу і зловити потрібний момент. Варто вам припинити управління - квадрокоптер відразу ж зупиниться, на який би швидкості він ні летів.

До сих пір для управління дроном був потрібний пульт дистанційного керування. Mavic Pro може управлятися пультом, який оснащений невеликим вбудованим дисплеєм, що відображає основну інформацію про політ. До пульта можна під'єднати смартфон (навіть без шнура) і керувати квадрокоптером звичним способом. Однак новий Mavic дозволяє вам обходитися взагалі одним лише своїм смартфоном! Встановивши додаток DJI GO, ви граючи зможете знімати неймовірні кадри, навіть вашим друзям буде важко повірити, що ви зробили їх лише парою натиснень на екран.

У комплект поставки Mavic Pro входять:

 • Квадрокоптер Mavic Pro: 1 шт.
 • Батарея: 1 шт.
 • Пульт управління: 1 шт.
 • Зарядний пристрій: 1 шт.
 • Інструкція російською
 • Гарантійний талон на 1 рік
 • Навчання 4 години з проф. пілотом + 24 \ 7 підтримка протягом 1 року

Відгуки

Поки немає відгуків. Ваш відгук може стати першим.

Залишити відгук

Завантажте свій відгук з ФОТО товару, купленого у нас, і ми поповнимо баланс Вашого телефону на суму від 50 до 200 грн

Додати фото з товаром

  Додати відгук

  Ваше ім'я

  E-mail

  Ваш телефон


  Введіть той номер мобільного, який ми можемо поповнити після підтвердження Вашого відгуку з фото товару

  Введіть відгук*

  Оцініть товар

  Підписатися на YouTube канал

  Відео

  Відео

  Ми даємо Вам можливість протестувати наш товар

  БЕЗКОШТОВНО!

  Вас можуть також зацікавити: