Квадрокоптери DJI 2798

Контролер - Mavic

Артикул: CS902

10 770 грн

Ціна 6 000 грн

Є в наявності

-
Квадрокоптери DJI

Квадрокоптер застосовують сьогодні не лише для розваги, а також і для професійної відеозйомки чи для отримання фотографій з неабиякою висоти.

У нашому магазині представлені різні моделі квадрокоптера DJI - як бюджетні, так і професійні, оснащені високоякісної матрицею, відмінною оптикою, великим обсягом пам'яті. Всі моделі можуть відрізнятися своїми габаритами: невеликі дрони бажають купити, як правило, новачки, а великі моделі з потужною батареєю частіше використовують професійні оператори.

Який вибрати квадрокоптер?

Вибір дрона залежить від тих критеріїв, які важливі для вас в даний момент. Якщо це ваш перший безпілотник, то не варто вибирати дуже складну модель. Краще купити просту і недорогу модель, щоб добре засвоїти пілотування.

Наявність різних датчиків, GPS, функцій автоматичного зльоту і посадки, повернення «додому» оцінить будь-який пілот. Але якщо ви збираєтеся робити Селфі, літаючи в квартирі або офісі, то зверніть увагу на міцний апарат з захисним бампером. Розмір дрона також має значення, оскільки в квартирі можна запустити і маленький дрон, а от з дроном середнього розміру краще вийти на вулицю.

Кожна людина сьогодні може підібрати дрон, який підійде їй ідеально за всіма параметрами. У нас ви можете купити якісні квадрокоптери за демократичними цінами. Крім продажу самого квадрокоптера, ми також здійснюємо продаж аксесуарів і всіх необхідних запчастин до нього.