156

Літні ціни на квадрокоптери DJI

Продукція DJI - це професійні, аматорські і вузько спеціалізовані безпілотники від світового лідера індустрії. Кожен квадрокоптер DJI - це унікальні технології, втілені в одному пристрої.

Оцініть швидкість польоту Phantom, Mavic і Spark, якість їх конструкцій,

професійний рівень зйомки і нові можливості з DJI

Друзі, влітку ціни плавляться від спеки, скористайтесь моментом! :)

Квадрокоптери DJI Phantom

Темпи, з якими DJI представляє нові безпілотники і розширення до вже існуючих квадрокоптера, вражають. При тому, що кожна нова модель враховує недоліки попередньої і знаходить нові гідності - все вміння попередника, інноваційну камеру, а також інтелектуальну систему управління і розумну захист від зіткнень з перешкодами.

Рекордна дальність польоту квадрокоптера DJI Phantom 4 в 5 кілометрів і зйомка відео в форматі 4К відкривають перед любителями і професіоналами необмежені можливості.

Квадрокоптери DJI Mavic

Мініатюрний, але потужний і маневрений дрон Mavic Pro відрізняється складною конструкцією. Він з легкістю вміститься в невеликому рюкзаку мандрівника. Але, незважаючи на мініатюрні габарити і невибагливу конструкцію, безпілотник отримав вражаючу технічну базу з повним набором режимів: 12 МП-камера новітнього стандарту 4К на 3-осьовому стабілізаторі забезпечує зйомку чітких деталізованих зображень.

Дрон DJI аматорського сегмента підтримує два способи управління - через дистанційний контролер і смартфон. У конфігурацію даної моделі входить повний набір сенсорів, які гарантують надійність управління у всіх режимах: автономному, спортивному, а також в режимі smart. Дальність польоту Mavic Pro досягає до 7 км, максимальна швидкість - до 65 км / ч. Ця модель відмінно підійде тим, хто знаходиться в постійному пошуку цінних кадрів, любить подорожувати і цінує практичність, простоту керування і високу функціональність.

Квадрокоптери DJI Spark

Якщо ви хочете купити недорогий дрон для зйомок селфі - варто звернути увагу на DJI Spark. Цей міні-дрон управляється за допомогою нескладних жестів, злітаючи з долоні власника.

Дрон оснащений вбудованою 12-мегапіксельною камерою, стабільну роботу якої забезпечує 2-осьової підвіс. Невеликий дрон DJI бюджетного сегмента від повного заряду батареї може перебувати в повітрі до 16 хвилин, розкриваючи швидкість до 50 км / год. До того ж, можна вибрати бажану забарвлення дрона.

Як зробити вибір коптера? Дайте відповідь на найважливіше питання: "Для чого він вам потрібен: в якості розваги або професійного обладнання, для зйомки селфі або аматорських знімків?" Від відповіді на це питання будуть залежати параметри вибору квадрокоптера, а саме тип дрона, камера і її потужність, технічні характеристики і набір функцій, спосіб керування і виробник.

Наша компанія є офиційним дилером DJI в Україні, наш інтернет магазин гарантує повний асортимент квадрокоптерів DJI, своєчасну доставку і поперенє замовлення моделей до їх виходу в світ.

Насолодіться польотом!