166

MARUTAKA - ідеальний домашній масажер для ніг

Масажер для ніг цілком може стати вашим сімейним лікарем-товаришем, адже він у будь-який час може зробити вашим ногам приємний роликовий масаж, який легко замінює ходіння босими ногами по камінню. При цьому знімає запалення і легкий біль, надає розслабляючу дію, стимулює кровообіг, позбавляє від втоми після важкого дня, проведеного на ногах.

У нашому магазині ви можете купити масажер для ніг, який ідеальний для проведення таких процедур в домашній обставці, - масажер для ніг MARUTAKA. Цей пристрій виконує древню масажну техніку Шиатцу з високою ефективністю процедури.

Унікальна цінність масажера Марутака полягає в тому, що застосовується він як в медичних установах, так і в домашній обстановці. Конструктивні можливості масажера для ніг MARUTAKA дозволяють відтворити глибокий точковий масаж, не гірше професійного майстра.

Масажер має інтуїтивно зрозумілий дизайн. Модель зроблена в Японії, а значить, має високу якість і передовими характеристиками. Його призначення - оздоровлення і релаксація, кожен бажаючий з його допомогою може поліпшити стан свого здоров'я і зміцнити загальний тонус.

Якщо після тривалої ходьби хочеться розслаблення, але професійного масажиста поблизу немає, - візьміть масажер MARUTAKA, з його допомогою ви самостійно зможете зробити розслабляючий масаж ніг, заповнивши при цьому баланс життєвої енергії.

Пристрій запропонує вам ДВІ процедури масажної дії: релаксаційну і тонізуючу. При бажанні можна по черзі в різних режимах. Швидкість впливу також перемикається вручну, підбираючи найбільш оптимальний і комфортний показник.

Саме вплив являє собою делікатне тиск пальцями на всю поверхню стопи. 3 ролика точкового впливу і 4 змішаного, допоможуть вам зняти напруження і забути про втому.

За допомогою масажера для ніг MARUTAKA ви зможете усунути больові відчуття в ногах і нормалізувати артеріальний тиск. При регулярному застосуванні пристрою підвищується імунітет, покращується працездатність серцевого м'яза і головного мозку.

Якщо ви замислювалися про подарунок собі або своїм близьким, то масажер для ніг MARUTAKA - відмінна ідея!

Купити Масажер для ніг MARUTAKA можна в нашому магазині >>>