1732

Кожна людина незалежно від свого віку, відмінностей кругозору або професії знає, що таке нестерпний біль в ногах. Навіть при наявності сидячого способу життя або офісної роботи, ви все одно більшу частину свого часу проводите стоячи. Будь то чергу в магазині, прогулянка в парку або просто поїздка в метро. Від великого і постійного навантаження ваші ноги набрякають і болять. Що ж з цим робити?

Якщо у вас немає можливості кожного разу при появі больових відчуттів дати можливість своїм ногам відпочити, тоді масаж - це саме те, що вам потрібно.

За допомогою масажу можна не тільки позбутися від больових відчуттів і набряклості в ногах, але і зняти м'язову втому після фізичних навантажень.

Навіщо потрібен масаж ніг?

Масаж ніг - це один з компонентів по догляду за ногами, він допомагає при більшості захворювань всього організму, оскільки саме на стопі зосереджена найбільша кількість рефлекторних точок, що відповідають за окремі частини організму. На зводі стопи розташована область точок, які відповідають за працездатність хребта. Знаючи розташування і значення точок можна навіть за допомогою масажу ніг можна провести ефективну профілактику простудних захворювань. Масажем ніг можна вплинути на самі різні частини нашого тіла: очі, вуха, носові пазухи і навіть ясна.

Кожен пам'ятає, як в дитинстві вам втирали спиртовий розчин в кожен пальчик ваших ніг, як на ранок, ніби за помахом чарівної палички хвороба починала проходити, а стан здоров'я поліпшувався. Всьому цьому є розумне і наукове пояснення.

Повністю зняти втому з ніг можна зробивши масаж литок. Для цього вам необхідно розтирати, гладити і розминати постукивающими рухами м'язи передньої поверхні і задньої поверхні гомілки.

 

Масажери Casada - кращий вихід

Ви можете кожен раз звертатися за допомогою до фахівця, який надає послуги з надання масажних процедур, а можете самі в домашніх умовах зробити масаж не гірше, ніж професіонал. Для цього вам необхідно придбати один з пропонованих компанією Casada масажерів. Компанією розроблений спеціалізований прилад під назвою Canoo 4, який спеціально призначений для масажу стоп і литок. Сам прилад досить компактний і мобільний, тому у вас не буде проблем і незручностей з його транспортуванням. Використовувати Canoo 4 ви можете як на роботі, так і вдома. Не витративши свій час і кошти, ви отримаєте професійний масаж, який стане запорукою вашого доброго настрою і відмінного здоров'я.