447

Масаж в кріслі: користь масажу влітку

Масаж в кріслі дуже приємний в холодний період часу, коли прийшов з вулиці і розім'яв свої м'язи. Але є і ті, хто вважає масаж влітку недоцільним. Ой, як це помилково і даремно!

Літній сезон не так нешкідливий, як може здатися спочатку. Яскраве сонце веде до головного болю, швидкої втоми, теплового перегріву, підвищеної набряклості тіла під кінець дня, перепадів тиску, алергії від цвітіння рослин. З такими «нюансами» навіть довгоочікувана відпустка може не принести бажаного задоволення. Однак, з вирішенням цих проблем може легко впоратися масажне крісло.

Масажне крісло Smart 3S

Якщо ви плануєте відпустку, поїздку на море або в гори, не варто переживати через набраних за зиму декількох кілограмів. Масажне крісло подбає про ваш зовнішній вигляд. Корисно знати, що масаж, що поєднується з зарядкою і легкої щадить дієтою, здатний допомогти вам швидше увійти в бажану форму. А все тому, що процедури в масажному кріслі підвищують пружність м'язів, істотно прискорюють обмін речовин і виведення токсинів з організму, покращують загальний тонус організму.

Масажне крісло Betasonic (Braintronics)

Масаж в кріслі допоможе зняти біль у спині і попереку, виправити поставу. Вже після декількох процедур ви відзначите, як зменшилася сутулість.

Масаж в кріслі допоможе розслабитися після важкого дня. Сонце часом дуже втомлює. Всього 10-15 хвилин масажу - і вечір вже набуває сенсу - м'язи розім'яті, ваше тіло отримало приплив енергії, а в голові знову «ясно». Тепер з новими силами можна йти на вечірню прогулянку або зустрітися з друзями в кав'ярні.

Масажне крісло Smart 3S

Чисте і свіже повітря - це не розкіш, а те, що необхідне завжди. Деякі масажні крісла обладнані функцією іонізації повітря: в процесі масажу крісло виробляє негативні іони, які очищають повітря, покращують фізичний і моральний стан організму.

Масажне крісло SkyLiner A300

    

Масаж в кріслі допоможе вам почуватись прекрасно, підтримувати фігуру в прекрасній формі, а м'язи - в тонусі.

Вибираючи крісло, зверніть увагу на його функції, а ще краще - приходьте до нас на його тестування в наш шоу рум - полноцінний виставковий зал сучасного масажного обладнання CASADA, котрий знаходиться в ТРЦ Піраміда за адресою: Україна, м.Київ, вул. А. Мішуги, 4, центральний вхід "Острівок Casada".

Наші магазини. Приходьте, будемо раді бачити вас!