59

Масажер для голови Casada Brainy

Масажер для голови Brainy від компанії Casada виконує поверхневий капілярний масаж нервових закінчень шкіри голови. Масаж можна проводити як самостійно, так і зі сторонньою допомогою. Просто водите цим масажером в області верхівки вгору-вниз і вперед-назад. І вже з перших рухів у вас з'явиться тепле відчуття «мурашок» по спині і розслаблення по всьому тілу. Ви можете самостійно регулювати силу напруги.

Ідея капілярного масажера прийшла до нас із стародавнього Китаю. Сотні років тому, практикуючі східні доктора використовували аналогічні пристрої для зняття стресу та релаксації своїх пацієнтів.

Масаж бажано виконувати з закритими очима і протягом деякого часу після процедури залишати їх закритими. Тривалість масажу: близько 3-5 хвилин.

В результаті впливу масажера ви зможете зняти напругу, розслабити м'язи. За рахунок насичення клітин активним киснем, прискорюється мікроциркуляція і посилюється капілярний кровообіг. До того ж значно поліпшується стан і зростання волосся.

Масажер для голови Casada Brainy можна застосовувати з метою розслаблення, як вдома, так і на роботі. Це чудовий, недорогий і оригінальний подарунок, який, до того ж, не вимагає електричного джерела живлення і має невеликі габарити і вага (всього 18 г).

Купити масажер для голови Casada Brainy ви можете в нашому магазині, зателефонувавши по вказаним на сайті телефонам, або натиснувши кнопку «Купити» на сторінці товару.