Масажер для спини та плечей 3-є покоління

296


Акція

Масажер для спини і плечей третього покоління - сучасний і портативний масажний пристрій, котрий позбавить вас втоми і перенавантаження, дозволить уникнути стресу, надавши натомість позитивний імпульс для вашої імунної системи.

Дизайн цього масажера забезпечує постукивающий цілеспрямований ефект на больові точки шиї і спини. Таким чином виконується приємне постукування, дія якого проникає глибоко в м'язові шари, заспокоюючи ваше тіло.

Безпека роботи масажера для спини і шиї забезпечує функція автоматичного його відключення після 10 хвилин масажу.

Масажер для спини і тіла з постукуючим ефектом швидко підбадьорить вас, знімаючи напругу зі спини і плечей. Ви можете використовувати цей масажний прилад для масажу та інших частин тіла - для спини, ніг, стегон.

Купивши в нашому інтернет магазині нашу новинку - масажер для спини і плечей 3-є покоління, вам не потрібно буде йти в спа-салон, витрачаючи час на дорогу, ви самостійно зможете зробити собі професійний якісний масаж в будь-який час - вдома чи на роботі.

Масажер володіє відмінним портативним дизайном, що дозволяє взяти його з собою в подорож.

 • Сучасний стильний дизайн
 • Простота в застосуванні
 • Ефект постукування нагадує дію рук професійного масажиста
 • Ефективне полегшення болю

Відгуки

28.02.2019

Re: Массажер для спины и плеч 3-е поколение

Побачила цей масажер на сайті і зразу подумала, що це мені конче потрібно. Не такі й великі гроші, а при моїй діяльності час піклуватися про своє здоров’я. Користуюсь ним в цілях профілактики і попередження болей в голові та шиї. Зробила висновок, що цей масажер дає гарний ефект, через 10 хвилин зникає втома, стає легше працювати. Можу сказати, що я задоволена і раджу всім.

14.02.2019

Re: Массажер для спины и плеч 3-е поколение

Купил и уже пользуюсь массажером для спины и плеч 3 поколения. Удачно продумана конструкция и целенаправленное действие на болевые точки создает хороший эффект. Простота в применении дает возможность накинуть массажер прямо на рабочем месте. Я, как программист, оценил такую возможность. Кроме того есть функция автоматического отключения через 10 минут. Можно сказать - производительность труда не страдает от быстрой утомляемости шеи и плеч, особенно это касается работоголиков и фанатов своего дела, когда прерваться на салонный массаж нет возможности. А теперь так и вообще нет такой необходимости, за такую отличную цену- массаж на месте!

Залишити відгук

Завантажте свій відгук з ФОТО товару, купленого у нас, і ми поповнимо баланс Вашого телефону на суму від 50 до 200 грн

Додати фото з товаром

  Додати відгук

  Ваше ім'я

  E-mail

  Ваш телефон


  Введіть той номер мобільного, який ми можемо поповнити після підтвердження Вашого відгуку з фото товару

  Введіть відгук*

  Оцініть товар

  Підписатися на YouTube канал

  Відео

  Відео

  Ми даємо Вам можливість протестувати наш товар

  БЕЗКОШТОВНО!

  Вас можуть також зацікавити: