179

Масажная накидка - для дому і подорожей

Масаж, як відомо, відмінно знімає напругу, допомагає боротись з різними захворюваннями і заряджає енергією все тіло. Регулярне відвідування професійного масажиста - це витрата певної кількості часу і, звичайно ж, грошей. Але швидкий розвиток технологій вивело масаж на абсолютно новий рівень, замінюючи руки масажиста всілякими пристроями. І для того, хто веде активний спосіб життя, ідеальним масажером стане масажна накидка. До того ж, купити масажну накидку може дозволити собі будь-який бажаючий.

Масажная накидка - це унікальний масажер, який можна застосовувати не тільки в домашній обстановці, а й в офісі, і в автомобілі.

Вона незамінна для того, хто більшу частину дня проводить сидячи за комп'ютером або за кермом автомобіля, так як характеризується простою і зручністю в застосуванні. Все, що необхідно - просто прикріпіть її до автомобільного крісла, підключіть до електромережі (для автомобіля, як правило, є спеціальний перехідник зі штекером в прикурювач) і встановіть бажану програму масажу.

Налаштуйте інтенсивність масажу під індивідуальні переваги

Багато накидки оснащені зручним і інтуїтивно зрозумілим пультом управління, за допомогою якого ви зможете налаштовувати інтенсивність масажної процедури, її тривалість. І спина не втомлюється в дорозі, і ви тепер точно не заснете за кермом під час простою в заторах - зможете з користю для здоров'я проводити час.

Як тільки ви купите масажну накидку, в лічені хвилини зможете перетворити будь-яке крісло в масажне, до того ж користь і функціональність у цього пристрою не менше, ніж у дорогого і громіздкого масажного крісла.

 

Які види масажу виконує масажна накидка?

Роликові механізми забезпечують ефективний спинний і поперековий масаж. Впливаючи на плечовий суглоб, крижі або всю спину відразу, масажна накидка зніме біль у спині, відновить тонус м'язів, позбавить від втоми і подарує вам заряд енергії.

Вібродатчики, вбудовані в сидіння масажної накидки, виконують масаж в зоні сідниць. Такий масаж покращує кровотік в області таза, надає антицелюлітний ефект, робить шкіру більш пружною.

Використовуючи масажну накидку по 15 хвилин щодня, ви зможете відновити не тільки свої фізичні сили, а й зарядитесь бадьорістю та оптимізмом.

Масажна накидка здатна стати вашим найкращим помічником, масажистом і другом, адже здоров'я спини - обов'язкова умова для відмінного самопочуття і здорового організму.

Купити масажну накидку в нашому магазині >>>