29

Масажна накидка - чудовий помічник дома, в офісі, в дорозі

Масаж, цілюща сила якого відома людям протягом багатьох століть, відмінно розслаблює, допомагає боротися з різними захворюваннями і заряджає енергією все тіло. Але регулярне відвідування професійного масажиста на увазі витрату великої кількості часу і, зрозуміло, грошей. Швидкий розвиток технологій вивело масаж на абсолютно новий рівень, замінюючи руки масажиста всілякими пристроями. І для того, хто веде активний спосіб життя, ідеальним масажером стане масажна накидка. До того ж, купити масажну накидку по кишені кожному.

Масажна накидка - це унікальний масажер, який можна застосовувати і в офісі, і вдома, і в автомобілі. Вона незамінна для тих, хто більшу частину дня проводить сидячи за комп'ютером, або за кермом автомобіля, так як характеризується простою і зручністю у використанні.

Все, що потірбно - просто прикріпіть її до автомобільного крісла, підключіть до електромережі (для автомобіля, як правило, є спеціальний перехідник зі штекером в прикурювач) і встановіть бажану програму масажу.

Більшість накидок обладнано зручним та інтуїтивно зрозумілим пультом керування, за допомогою якого ви зможете налаштовувати інтенсивність масажної процедури, її тривалість. І спина не втомлюється в дорозі, і ви тепер точно не заснете за кермом під час простою в пробках - зможете з користю для здоров'я проводити час.

Варто лише купити масажну накидку - ви в лічені хвилини перетворите будь-яке крісло в масажне, до того ж користь і функціональність у цього пристрою не менше, ніж у дорогого і громіздкого масажного крісла.

За допомогою масажної накидки виконуються найрізноманітніші види масажу:

- роликові механізми забезпечують ефективний спинний і поперековий масаж. Впливаючи на плечовий суглоб, крижі або всю спину відразу, масажна накидка зніме біль у спині, відновить тонус м'язів, позбавить від втоми і подарує вам заряд енергії.

- вибродатчики, вбудовані в сидіння масажної накидки, виконують масаж в зоні сідниць. Такий масаж покращує кровотік в області таза, надає антицелюлітний ефект, робить шкіру більш пружною.

Використовуючи масажну накидку по 15 хвилин щодня, ви зможете відновити не тільки свої фізичні сили, а й зарядитесь бадьорістю й оптимізмом.

 

Асортимент нашого інтернет магазину пропонує на вибір масажні накидки з різним функціоналом і дизайном.

Масажна накидка здатна стати вашим найкращим помічником, масажистом і другом, адже здоров'я спини - обов'язкова умова для відмінного самопочуття і здорового організму.