96

Масажна накидка - універсальний масажний тренажер для дому, офісу, автомобіля

Масажна накидка -це універсальне масажне обладнання, яке надасть вам можливість, не відволікаючись від роботи або водіння автомобіля, отримати якісний масаж хребта, шийного відділу, стегон і сідниць. Масажна накидка допоможе позбутися втоми, зняти нервову напругу і відчути себе повним сил.

Масажні накидки будуть актуальними для людей, які ведуть активний спосіб життя, займаються здоров'ям свого хребта, або велика кількість часу проводять за кермом автомобіля. Масажна накладка підходить всім: починаючи від 14 років і старше. Численні позитивні відгуки наших покупців дозволяють нам зробити висновок: масажна накидка - це ефективний апарат для підтримки здоров'я і довголіття.

У нашому інтернет магазині можна вибрати різні моделі масажних накидок. Ці спеціальні тренажери дозволять розслабитися і масажувати шию, спину і плечі. Зробити такий масаж можна навіть під час руху в автомобілі, так як багато моделей масажних накидок спеціально розробляються для їх застосування і на кріслі, і в автомобілі.

Проводячи тривалий час за кермом автомобіля, можна відчути неприємні відчуття і болі в спині, відмінним варіантом допомоги цьому може стати роликовий масажна накидка. Вона допоможе не тільки зміцнити м'язовий корсет або хребет, але і поліпшити поставу і істотно полегшити стан організму при таких захворюваннях, як радикуліт і остеохондроз.

Сучасні масажні накидки здатні виробляти кілька видів масажу, вони зручно управляються за допомогою дистанційного пульта, мають корисними функціями: прогрів спини, автоматичне виключення після 15 хвилин проведення процедури. Масажна накидка з підігрівом здатна виконати різні види масажу: м'язи сідниць, спини, м'язи шиї.

Великою перевагою масажних накидок є їх невелика вага, вони легко складаються і кріпляться до різних видів крісел, що робить їх незамінними під час подорожей.

Застосування масажної накидки благотворно впливає на загальне здоров'я людини, вона допоможе вам зняти спазми в м'язах і прибрати хворобливі відчуття в області попереку і спини.

Купити масажну накидку можна в нашому інтернет магазині, асортимент постійно збільшується.