225

Масажна подушка - і для шиї, і для спини

Масажная подушка – це ваш особистий массажист, котрий завжди буде з вами - дома, в дорозі, в автомобілі, в офісі чи в селі. Універсальність масажної подушки в тому, що з її допомогою можна робити роликовий масаж, що розминає шиї і спини в автомобілі, а в домашніх умовах - масаж всього тіла від шиї до стоп. Невелика масажна подушка зручна в поїздках, її можна покласти в валізу чи на сидіння машини.

 

Використання масажної подушки

Наше життя постійно зіштовхує нас із стресовими ситуаціями, хтось змушений проводити велику кількість часу на робочому місці, в машині, в результаті чого страждає хребет. Саме тому нам необхідно мати можливість зняти напругу. І масаж в дозволить вирішити цю проблему дуже добре.

Використовувати масажну подушку можна практично в будь-яких умовах: в машині, вдома, на роботі на дачі. Її легко переносити і користуватися в будь-якому зручному для вас місці. Всього за 15 хвилин вона здатна підняти ваш настрій, поліпшивши самопочуття, після важкого робочого дня.

Дія масажної подушки

Масажні подушки здатні зняти напругу в поперековій зоні і зоні сідниць, вона буде незамінна для людей займаються спортом, так як дозволяє зняти напругу після тренування.

Масажна подушка подарує вам користь і задоволення масажу незалежно від вашого місцезнаходження, будь то робоче крісло, болісна пробка або перегляд телевізора.

Автомобільна масажна подушка здатна виконати різні види масажу: м'язи сідниць, хребта, м'язи шиї.

 

Купити масажную подушку в нашому інтернет магазині дуже просто: вибирайте в каталозі і замовляйте, а ми в найкоротці терміни доставимо вам товар в будь-яку точку України.

Запрошуємо вас в наш салон на Оболоні в Києві

Друзі, в Києві відкрився повноцінний виставковий зал сучасного масажного обладнаня CASADA, і ми запрошуємо вас відвідати наш новий салон на Оболоні. На цій демонстраційній площі представлено кращі масажні крісла і масажери ведучих світових виробників, ми представляємо вашій увазі широкий асортимент масажерів для голови, шиї, очей, накидки і ортопедичні крісла.

  

   

Приходьте, ми будемо раді бачити вас!

Наші телефони:

(044) 232-08-95
(067) 625-83-83
(050) 477-83-83